Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :

Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы
Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1931 г., сентябрь В Верхнем открыт медицинский техникум (медучилище).

История города

Яблуку ніде впасти.

Яблуку ніде впасти.

Стихійна торгівля на вулицях нашого міста - явище буденне. Причому частенько реалізують на стихійних точках продукти живлення, якість яких гарантувати складно. Згідно з постановою Луганської обласної державної адміністрації "Про ліквідацію торгівлі в невстановлених місцях" Лисичанським управлінням з питань торгівлі і побутового обслуговування населення для вирішення цієї проблеми був затверджений графік проведення відповідних заходів. Тепер планові заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі проводяться кожне середовище.

Так 22 травня рейдова бригада, до якої увійшли представники,: управління з питань торгівлі і побутового обслуговування населення, відділу по захисту прав споживачів, міліції, проводила цю роботу на центральному міському ринку і в районі магазину "Будівельник".

З боку вул. Свердло торгуючі буквально окуповували прилеглу до ринку територію. А торгуючі розсадою розташувалися прямо на проїжджій частині дороги.

Задовольнити прохання співробітників міліції зайняти місця на території ринку, багато хто відмовився, мотивуючи це тим, що торговельних місць немає.

- Я згодна сплатити ринковий збір, - пояснила немолода жінка, яка продавала багаторічників, - але місця усі орендовані.

Такої ж думки дотримувалися власники наметів, де реалізуються овочі і фрукти. Торгуючи вітамінною продукцією поблизу проїжджої частини, вони анітрохи не заклопотані тим, що продукти харчування можуть бути не безпечні для здоров'я покупців.

Більше інших виражали своє невдоволення з приводу ліквідації стихійних точок продавці промислової групи товарів. Так приватний підприємець Е. В. Васильева поскаржилася на те, що, маючи на руках патент, вона не може знайти постійне місце на ринку.

Незважаючи на роботу рейдової бригади, "згортати торгівлю" ніхто не поспішав.

- Місць немає, а мені дітей годувати треба, - пояснила одна з жінок циганської національності, - складайте протокол, я краще заплачу штраф за порушення.

Виявили свою думку по цьому факту і купівлі. Багато хто скаржився на тісноту і виразив побажання вивести промислову групу товарів з території колгоспного ринку.

- У вихідні дні на базарі особлива толчия, як мовиться: яблуку ніде впасти. І цю проблему повинна вирішувати міська влада, - висловила свою думку А. В. Галенко.

Прямуємо в кімнату міліції, тут інспектора патрульної служби Д. В. Евсюков і Е. В. Еременко складають на порушників протоколи.

Всього цього дня вони були складені 6.

Усіх організаторів стихійної торгівлі чекає адміністративне покарання у вигляді штрафів.

Похожие новости
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем