Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Актуально! Отопительный сезон 2017-18
Актуально! Отопительный сезон 2017-18 : Актуально! На ТРК Акцент. Интервью с заместителем председателя правления по поставке и учету газа ПАО «Луганскгаз» Александром Власовым.

Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Навигация
Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1799г., март На руднике в Лисичьей балке впервые в Донбассе и России был произведен каменноугольный кокс. Он предназначался для Луганского литейного завода.

г. Лисичанск

"Зірниця" виховує патріотів

"Зірниця" виховує патріотів

У минулу п'ятницю, 16 травня, міська водно-грібна база "Шахтар" (колишня водна станція) приймала гостей. Тут зібралися учні багатьох шкіл міста, щоб взяти участь в міській військово-спортивній грі "Зарница-2008", яка була присвячена 63-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У нашому місті ця гра вже тала традиційною. Спочатку вона проходила на базі військової частини в селищі Лоскутовка, а з недавнього часу місцем проведення "Зірниці" стала міська водна станція.

Більше 10 років у військово-спортивній грі бере участь команда Лисичанського багатопрофільного ліцею. Як відмітив викладач цієї учбової установи П. В. Зинкин, який упродовж 11 років є керівником команди, ліцеїсти завжди були серед лідерів.

"Зарничников" усіх разом можна було побачити усього двічі - на побудові перед початком гри і під час підведення підсумків. Всього ж в "Зірниці" брали участь команди з 15 шкіл міста, і кожен загін відрізнявся формою, мав свої назва і девіз. "Патріот", "Третя Рота" "Загін імені Богдана Хмельницького", - чітко і в один голос представлялися учасники.

Побажали хлопцям зібраності, мужності, сміливості і удачі начальник відділу у справах сім'ї і молоді Лисичанської міської ради К. А. Остахов, и. о. начальника міського відділу освіти В. П. Бардаків, заступник міського військового комісара Р. Г. Хайдаров і заступник начальника управління охорони здоров'я А. А. Новгородов. Вони ще раз нагадали хлопцям правила безпеки, які необхідно дотримувати, знаходячись в цій місцевості на природі.

Після загальної побудови під керівництвом своїх викладачів хлопці, озброївшись бойовими листами, вийшли на завдання. Їм належало показати знання історії України, краю, військової історії, навички в метанні гранати, медичної підготовки, орієнтуванні на місцевості і в конкурсі ладу і пісні. Також жюрі оцінювало бойові листівки і військові городки (це там, де розташувалася команда).

Що було найважче? У кожного учасника - свій "коник" і свої невдачі. Але залік - командний, і тому тільки разом, допомагаючи один одному, можна отримати перемогу. Підведення підсумків показало, що усі учасники відмінно підготувалися до "Зірниці" і суддівства було важко визначити переможців. Серед лідерів виявилися команди шкіл № 7, 12, 13, 8, багатопрофільного ліцею, а також учні шкіл № 25, 6 і 2.

На закінчення молоді, активні, веселі лисичане ще раз підтвердили, що "Зірниця" - відмінна можливість весело провести час, виявити свої здібності і отримати корисні навички.

Наша довідка:

"Зірниця" - піонерська військово-спортивна гра в СРСР. Була імітацією бойових дій, схожою на військові навчання. В ході гри піонери ділилися на команди і змагалися в різних військово-прикладних видах спорту з ігровими елементами. Гра була частиною системи початкової військової підготовки школярів в СРСР. Нині, з відходом піонерських організацій з шкіл, "Зірниця" (чи схожі на неї ігри) зазвичай проводиться військово-патріотичними клубами і іншими схожими організаціями. Військово-спортивна гра "Зірниця" була і залишається важливою частиною патріотичного виховання школярів.

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления
Ремонт ТВ
• Бытовая техника - Ремонт и обслуживание
24.07.2017
(на 1 месяц)
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем