Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Встреча с ветеранами в школе №25
Встреча с ветеранами в школе №25 :

Оновлення Алеї охорони праці, Сєвєродонецьк
Оновлення Алеї охорони праці, Сєвєродонецьк :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1917г,. март В результате победы Февральской буржуазно – демократической революции избран Лисичанский районный совет рабочих, крестьянских и солдатских депутатов.

История нашего города

Редакційна практика

З 23 травня по 02 червня студенти групи 3-ВС пройшли редакційну (навчальну) практику на базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». Планом практики було передбачено такі завдання:

• написання статей, присвячених 80-річчю коледжу;

• зйомка репортажу про табірні збори «Літо − 2017».

Мета практики: в умовах максимально наближених до професійної діяльності закріпити набуті знання щодо особливостей розбудови текстів мас-медіа з урахуванням специфіки кожного виду МК, специфіки їх сприйняття різною аудиторією, а також вироблення умінь і навичок їх застосування на практиці під час написання журналістських матеріалів різних жанрів.

Завдання практики:

• формування вмінь і навичок, необхідних для самостійної роботи в редакціях, інформаційних та рекламних агентствах службах зв'язків з громадськістю на посадах кореспондента, редактора, коректора;

• вироблення сталої звички продовжувати щоденне навчання в умовах практичної діяльності, засвоювати творчий та організаторський досвід роботи редакцій та видавництв;

• апробовувати творчі здібності при виконанні поставлених завдань;

• відредагувати твори під керівництвом викладача, створити свою інформаційну мережу, виявити ініціативу в плануванні проектної роботи і в його підсумковому аналізі, тобто зробити перші кроки до формування обізнаної особистості, спеціаліста в масово-інформаційній діяльності.

Редакційна (навчальна) практика поглибила й закріпила знання, здобуті під час навчання в коледжі, з фахових дисциплін, зокрема: «Редакторський фах», «Основи журналістики», «Режисура та архітектоніка видань», «Теорія та практика масових комунікацій», «Комп'ютерні видавничі технології», «Технічні засоби ЗМІ», «Коректура».

Постійна співпраця з методистом практики виробила практичні уміння та навички збирання і обробки отриманої інформації, які потрібні для плідної самостійної роботи на посадах редактора, коректора, кореспондента. Практика дозволила розвити сталу звичку практично апробовувати свої творчі можливості під час виконання поставлених завдань, виробила нові навички комунікаційної діяльності.

Під час зйомки відеоматеріалів отримали досвід у роботі з технічними засобами, обробки отриманих даних, відпрацювати психологічні прийоми, що у майбутньому допоможуть у спілкуванні з носіями інформації. Пройдена практика дозволила проявити свої організаторські навички під час розподілу функціональних обов'язків.

Похожие новости
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последние объявления
Ремонт ТВ
• Бытовая техника - Ремонт и обслуживание
02.04.2018
(на 1 месяц)
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем