Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1821г., сентябрь Непременные работники села Верхнее обратились с письмом к царю, в котором жаловались на притеснение и обиды, причиненные администрацией рудника, и просили освободить их от заводских работ.

город Лисичанск

До 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри у закладах культури міста відбулась низка святкових заходів

   6 січня виповнилося 120 років від дня народження одного з найвидатніших та найпроникливіших українських поетів-ліриків XX століття Володимира Сосюри. До річниці відомого поета, нашого земляка, у закладах культури міста відбулась низка святкових заходів.

   5 січня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшло літературно-музичне свято «Мелодія ніжного серця». Захід розпочався у парку біля пам’ятника Володимиру Сосюрі, де під час декламування віршів поета, до його бюсту були покладені квіти. Продовжилося свято у затишному залі меморіального музею поета, де завдяки ведучим, присутні мали можливість перенестися назад у минуле і уявити деякі моменти з життя великого українця.

   Під час заходу, у виконанні учасників театрального гуртка «Smile» звучала вічно прекрасна поезія Сосюри, а також лунали пісні на вірші поета у виконанні народного жіночого вокального ансамблю «Мрія», вокального ансамблю «Чарівниця» та солістки Галини Черних. Особливою окрасою свята став виступ члена регіональної спілки письменників, поетеси — Алли Проневич, яка прочитала свої вірші, присвячені поетові. Вірші поета, який понад усе любив свій рідний край, сколихнули душу кожного з присутніх на цьому чудовому творчому святі.

   Також до річниці Володимира Сосюри у бібліотеках Лисичанської центральної бібліотечної системи цікаво та натхненно пройшли наступні заходи: поетичний калейдоскоп «Я від Дінця, що сяйвом грає в сади поезії прийшов» (бібліотека-філія для дітей № 10), поетична година «Замисленого степу ніжний лірик» (бібліотека-філія № 3), літературний етюд пам’яті «Його зірка не згасне» (центральна бібліотека), поетичний альбом «Як я люблю тебе, мій край вугільний» (бібліотека-філія сімейного читання № 2). Окрім того, яскраво були оформлені книжкові виставки: «Син Донеччини» (бібліотека-філія для дітей № 10), «Незабутній наш співець» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), «Доля осяяна талантом» (бібліотека-філія сімейного читання № 8), «Любіть Україну у сні й наяву» (бібліотека-філія № 6), на яких були представлені літературні твори, фото, біографічні нариси, відгуки та інші друковані матеріалі життєвого та творчого шляху поета Володимира Сосюри.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем