Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Конкурс вокалистов "Квітка-душа" памяти Ирины ...
Конкурс вокалистов "Квітка-душа"  памяти Ирины Томко :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1918 г., декабрь Войска Красной Армии изгнали из Лисичанска немецких оккупантов.

История нашего Лисичанска

"Адвокація у стилі ЕТНО"

   З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

   Бібліотекарі зі всієї України, які на тиждень стали справжнісінькими школярами, поринули у насичену програму навчання. Програма школи складалася з занять різних форматів, це й низка уроків «Адвокація від А до Я» і культурні картування в мобільних аудиторіях, адвокаційні вечорниці та етносемінари, бібліобрифінги та бібліотечні етногойдалки, а також зустрічі з представниками місцевої влади, лідерами успішних ОТГ та мешканцями громад і, звичайно ж, зустрічі з колегами-бібліотекарями.

   Серед найяскравіших сюрпризів Школи стали: творча зустріч із директором видавництва «Час майстрів» - офіційного партнера УБА, етносемінар у Музеї українського весілля з Тетяною Гетьман, етносемінар «Опішнянські куманці» у Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному та найнезабутнішою «родзинкою» Школи для всіх учасників назавжди залишиться нічна прогулянка із сюрпризами та несподіванками у Гоголево.

   Під час навчання у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО» бібліотекарі не лише отримували знання, а й налагоджували професійні стосунки, обмінювалися досвідом, вчилися працювати в команді та заглиблювались у національний колорит багатої, гостинної та смачної Полтавщини.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем