Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Соревнования юных спасателей в Лисичанске
Соревнования юных спасателей в Лисичанске :

Арт-караван для детей из зоны АТО
Арт-караван для детей из зоны АТО :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1799г., март На руднике в Лисичьей балке впервые в Донбассе и России был произведен каменноугольный кокс. Он предназначался для Луганского литейного завода.

г. Лисичанск

Лисичанськ і Сєвєродонецьк входять в десятку найбрудніших міст України

Лисичанськ і Сєвєродонецьк входять в десятку найбрудніших міст України

За даними центральної геофизичної лабораторії МНС, в нашому регіоні - критичний стан атмосфери. Найбільш великі підприємства області ставлять під загрозу життя місцевих жителів періодичними викидами шкідливих речовин в повітря. Під контролем Північнодонецької санепідемстанції 150 промислових підприємств. З них близько тридцяти забруднюють повітря. За вісім місяців поточного року співробітники СЭС узяли більше тисячі проб атмосферного повітря на зміст хімічних речовин і виявили 93 відхилень від норми.

В той же час відзначається відсоток зростання сірководня. "Якщо минулого року за 8 місяців взагалі не зареєстровано відхилень, то цього року майже 5 відсотків - кількість фенолу в атмосфері збільшилася в 5 разів і сірчистого ангідриду в 3,3 разу. Місто в такі дні дихає, задихається, можна сказати. А при відповідному напрямі вітру, якщо він дме на Лисичанськ, то ми живемо трохи краще", - повідомляє інженер-еколог комунального відділу Північнодонецької санепідстанції Наталія Галюк.

У Сєвєродонецьку і своїх забрудників вистачає. Проте підливають масло у вогонь і сусідні міста. Приміром, з боку Рубежу чується запах фенолу, стверджують жителі Сєвєродонецька і Лисичанська.

Місцеві жителі стверджують, що часто дихають хімічно забрудненим повітрям і спостерігають викиди хімічних речовин. Проте, в міській санепідстанції говорять зворотне.

Згідно з лабораторними дослідженнями Лисичанської міської санепідемстанції, в цілому, концентрація забруднюючих речовин в порівнянні з 2007-м роком, знизилася. Проте викиди хімікатів, які викликають захворювання органів дихання і кровоносної системи, навпаки, збільшилися. Незважаючи на це, в санепідемстанції стверджують, що ситуація під контролем.

"Ситуація менш стабільніша, якщо оцінювати за ряд років, то у нас років 10-15 тому викиди складали більше 100 тисяч тонн в рік від промпредприятий, то і відсоток відхилень проб був 7 відсотків, то зараз в межах 30-40 тонн складають викиди за рік, і відхилення, відповідно зменшилися, в таку кількість разів", - говорить завідувач відділом комунальної гігієни Лисичанської санепідстанції Сергій Панаит.

Більше 90 відсотків викидів шкідливих речовин забезпечують найбільш великі підприємства, такі як ЗАТ "ЛИНИК", "Лисичанська сода" і шахти міста. Як стверджують фахівці санстанції, система штрафів - доки єдиний метод боротьби проти забруднень. Але такою мірою покарання проблему усунути неможливо. Вихід з ситуації - для промислових підприємств ввести зобов'язання. Почати екологи пропонують з озеленення територій.

Похожие новости
· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

Последние объявления
Продам модуль проектора Acer P5271 55.J870H.002 DMD BD.P5290.
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Продам Цена: 558 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам лампу подсветки для TFT матрицы 22" 480мм
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 220 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам бу сканер HP Scanjet G2410
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 1200 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам бу монитор 17" LG L1753TR Black TFT
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 1000 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Последние статьи
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Крепкая семья - прим...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем