Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Конкурс вокалистов "Квітка-душа" памяти Ирины ...
Конкурс вокалистов "Квітка-душа"  памяти Ирины Томко :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1989 г. Открыта новая городская детская больница.

История города

Підготовка до зими йде в плановому режимі

Підготовка до зими йде в плановому режимі

Інтерв'ю з міським головою Лисичанська Л. Д. Крысановым пройшло в ефірі ТРК "Акцент". Провідна Світлана Агафонова порушила найгостріші питання сьогоднішнього дня - опалювання, якість води, тарифи і т. д. Леонід Дмитрович дав на них вичерпні відповіді, які ми і пропонуємо увазі читачів.

- Вересень - ударний місяць по підготовці міста до зими. Як готується місто, чи готовий до проходження нового опалювального сезону?

- Підготовка міста до опалювального сезону йде в плановому порядку, і цим питанням треба займатися як підрозділам і підприємствам усіх форм власності, так і жителям міста. Єдина проблема на сьогодні - постачання газу. У міста, ви знаєте, є заборгованість за газ. По бюджетних організаціях розрахунок за енергоресурси вироблений повністю, борг накопичений населенням. Саме від того, як лисичане розрахуються за газ, залежить, почнемо ми опалювання 15 жовтня або допустимий збій. Робитимемо усе можливе, щоб його не було. Хоча цього року передбачається, що холоди наступлять раніше 15-го, і нам необхідно бути готовими подати тепло в школи, садки до початку опалювального сезону.

- Леонід Дмитрович, чи підніметься ціна за опалювання для населення?

- Остаточна цифра ще не сформована, але найближчим часом, думаю, це буде зроблено. Питання про підняття ціни за опалювання ми сьогодні ще вивчаємо. Це серйозна робота, не одного дня. Утримати ціну на колишньому рівні місту навряд чи вдасться, враховуючи постійне зростання вартості енергоносіїв, газу, заробітної плати і інших складових. Поки ціна залишається колишньою.

- Тимчасово зупинена робота по установці індивідуального опалювання. У зв'язку з чим?

- Призупинення викликане початком опалювального сезону. Неможливо підготуватися до пуску тепла, якщо кожен буде у своїй квартирі в цей час робити щось з системою опалювання. Вже починається заповнення систем опалювання водою, і у зв'язку з установкою індивідуального опалювання у тепломережі виникають проблеми. Як наслідок - проблеми і в квартирах, опалювальних тепломережею. Тому і припинили ці роботи на опалювальний сезон. В цілому по місту охочих піти від централізованого опалювання - близько двох тисяч, і такі заяви продовжують поступати.

- чи Є в нашому місті "Перші ластівки" - міні-котельні?

- "Ластівки" є, але доки жодна не літає. Міні-котлові, встановлені в дитячих садах і лікарнях бюджетної сфери. Але доки їх ще не підключили, інвестори займаються цим питанням. Усім нам цікаво подивитися на їх роботу. У житловому фонді доки таких немає.

- Чому ні?

- Навіть на об'єктах соцкультпобуту багато проблем - з фінансуванням, організацією, запуском, особливо на етапі оформлення документації. А якщо говорити про житлові будинки, то тут проблем ще більше. Одна з таких - величезна заборгованість населення за послуги тепломережі. А інвестор ставить питання так: він повинен отримувати за свій теплоносій усе сповна, перспектива накопичення боргів і роботи з боржниками його не влаштовує. Поки міні-котельні для нас - справа нова, але думаю, вони приживатимуться.

- Леонід Дмитрович, що, на ваш погляд, слід зробити, щоб вирішити питання безграфиковой подачі води і поліпшити її якість?

- Ми зараз впритул працюємо з цією проблемою. Якість води якраз і пов'язана більшою мірою з графиковой її подачею. Якщо система буде увесь час Щоб піти від графіка, потрібно виконати багато робіт. Шкода, звичайно, що держава припинила програму водопостачання Луганської області. Є надія, що вона поновиться. Тому ми розробляємо заходи щодо відходу від графиковой подачі води. Для того, щоб їх здійснити, треба вкласти в систему водопостачання близько 300 мільйонів гривен.

- Дороги. У приватному секторі - грунтовка, у кращому разі - засипана щебінкою. Плюс неосвітлені вулиці.

- Якоюсь мірою ми невдоволені і ремонтом доріг в центрі: ямковий ремонт не виправдовує себе. Грунти в нашому місті досить рухливі, і дороги доводиться ремонтувати постійно. Від держави в цьому плані ніякій допомозі. На периферію засобів у нас не хапає. Звичайно, в приватному секторі потрібно робити щось з дорогами, їх там вже практично взагалі немає. Асфальт там прокласти непросто. Напевно, треба переходити на мощені дороги. Але, знову ж таки, питання у фінансуванні. По освітленню потрібно працювати спільно з населенням, шукатимемо способи розв'язати проблему. Можливо, це будуть сонячні батареї.

Похожие новости
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем