Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1935 г. Создан трест «Лисичанскуголь», объединивший 11 шахт.

Наша история

Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

27 вересня делегація у складі міського голови Лисичанська Л. Д. Крысанова, представників міської влади, козацтва Лисичанська і Спілки молоді регіонів України побувала відкритті третього міжнародного фестивалю козачої пісні "Приємно". Він проходив на території Станично-луганського району, в одному з найживописніших місць Луганської області - у пам'ятника київському князеві Ігорю, який височіє над прекрасними просторами цього краю.

Урочистість з'єднала в собі безліч ювілеїв і подій. Окрім відкриття фестивалю тут святкували відкриття після реставрації згаданого вище пам'ятника - символу непорушного братерства слов'янських народів, 320-у річницю селища Станиця Луганська, 85-річчя Станично-луганського районау і 70-річчя Луганської області. Гостями і учасниками фестивалю стали представники багатьох українських міст, областей, а також Росії і Білорусі.

Учасники фестивалю барвистими костюмами, веселими піснями і танцями створили по-справжньому святкову атмосферу. Море захвату залишиться в пам'яті у тих, хто безпосередньо спостерігав за цією яскравою подією.

Міський голова Лисичанська Л. Д. Крысанов поділився з нами своїми враженнями. Йому особливо сподобалося те, як виглядає пам'ятник після відновлення : реставратори дійсно попрацювали добре. Кількість учасників фестивалю стала набагато більше, а усі творчі колективи постаралися, щоб видовище стало таким, що по-справжньому захоплює. Цей фестиваль ще раз підкреслює: історичні традиції, героїчний, хлібосольний дух слов'янського народу продовжують жити в наших серцях.

Ми попросили і учасників фестивалю з Білорусі розповісти небагато про себе і свої враження. Керівник народного ансамблю народної пісні "Натхненне" А. Б. Коронеко повідала, що їх ансамблю ось вже 10 років. Беруть участь у фестивалі другий раз завдяки ВИА козачої пісні "Приємно", з яким вони познайомилися на міжнародному фестивалі у Воронежі. Алла Брониславовна відмітила також масштабність і високий рівень організації фестивалю цього року і побажала усім, хто не побував на цьому прекрасному святі, обов'язково потрапити на нього наступного разу і отримати масу задоволення.

Похожие новости
· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем