Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1954 г. Вступила в строй шахта «Привольнянская - Южная»

История нашего города

У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

У Лисичанську систематично проводиться моніторинг рівня злочинності серед неповнолітніх, результати роботи по профілактиці правопорушень в підлітковому середовищі регулярно розглядаються на засіданнях комісії з питань попередження дитячої безпритульності і соціальної реабілітації неповнолітніх, - відмітила начальник служби у справах дітей Світлана Логвиненко на вчорашньому засіданні виконкому міськради, де обговорювався хід виконання міських заходів щодо попередження дитячої безпритульності на 2006-2010 рр.

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою, відділом кримінальної міліції у справах дітей, відділом освіти і іншими зацікавленими відомствами введена в практику система виявлення і обліку осіб, схильних до протиправних дій, створений банк цих підлітків, які проживають в неблагополучних сім'ях, відпрацьовуються механізми своєчасного обліку дітей, незахищених від впливу вулиці. Зокрема, в місті нині проживають 112 неблагополучних сім'ї, в якій виховується 230 дітей, 150 неповнолітніх складають групу ризику.

Створена електронна база даних про дітей-сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування, громадян України, які бажають узяти їх на виховання, дітей, що знаходяться в складних життєвих умовах. За словами Світлани Василівни, на обліку в службі у справах дітей на 01.09.2008г. знаходяться 419 дітей, з яких, : 50 - на профілактичному обліку, як діти з функціонально неспроможних сімей, 369 - як діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, в т.ч. 170 дітей виховуються в дитячих установах області.

Для попередження бездоглядності, бродяження, втягування дітей в пияцтво, наркоманію і випрошування фахівці служби спільно із співробітниками кримінальної міліції у справах дітей з початку т.г. провели 18 рейдів "неблагополучна сім'я", "Операція урок" і "Сім'я і діти". На початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський рейд "Урок", по виявленню дітей, які не приступили до занять в учбових закладах міста, а також щорічні місячники правових знань і медіаакції "16 днів без насильства". Крім того, на базі служби працюють Координаційний радий з питань дітей, кабінети медико-соціальної реабілітації неповнолітніх і психолого-педагогической допомоги підліткам і їх батькам. Як відмітила Світлана Логвиненко, з початку цього року в кабінеті медико-соціальної реабілітації спільно з медичними працівниками проведено 8 засідань, в яких прийняли і участь 650 неповнолітніх, в кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки.

Похожие новости
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем