Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Свято працівників ЖКГ, Лисичанськ
Свято працівників ЖКГ, Лисичанськ :

Общественное мнение: Видите ли вы контроль за о...
Общественное мнение: Видите ли вы контроль за очисткой дорог в Лисичанске? :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1997 г. На базе Лисичанского педагогического училища создан колледж Луганского педуниверситета.

История города

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

Новий опалювальний сезон вже не за горами, а деякий житлофонд регіону ще не готовий до роботи в зимових умовах. При перевірці котельних в Сєвєродонецьку, виявилось, що в системі теплотрас багато що ще недопрацьоване. Але комунальники обіцяють усунути неполадки вчасно. Як затверджують в управлінні жилищно-комунального господарства, на сьогодні, в Рубежі 90 відсотків будинків готові до опалювального сезону. Аварійні будинки, які потребували капітального ремонту, привели в порядок всього на 80 відсотків.

"Сьогодні завершена підготовка усіх котельних до опалювального сезону. Соціальна сфера готова на 100 відсотків. Проведено ряд робіт по заходах, які були заплановані, але і на сьогодні ще тривають", - відмітив Олександр Хоменко - начальник УЖКХ р.. Рубіж
 
Проте, за словами Олександра Васильовича, немає ніяких гарантій, що опалювальний сезон цього року почнеться вчасно. Причина тому - низька плата населення за газ. Майже 5 мільйонів гривен - борг рубежан перед Тепломережею. Через це подача блакитного палива на місто може припинитися.
 
Але ось на відміну від Рубежу, Сєвєродонецьк готовий до пуску тепла на 85 відсотків. Що ж до Лисичанська, то тут ситуація інша. За словами заступника мера Юрія Басюка, в місті є три котельних і водоводів, які потребують ремонту, а також чотири будинки, де необхідно встановити лічильники обліку тепла і води. Виділених на ці цілі державних коштів недостатньо. А місцева влада не готова самостійно усунути усі неполадки.
 
"Державних грошей ми поки що не бачили. Перерахують. У нас таке співвідношення - 1 млн. 700 - це державні гроші і 938 тис. виділяє місцевий бюджет. По південній частині, так само 1 млн. 700 виділено державним бюджетом, і 935 - на сьогодні, засоби підприємств тепломережі. Хоча нам пропонувалося знайти ці гроші із співфінансування місцевого бюджету. Але місцевий бюджет таких грошей не має", - заявив Юрій Басюк - заступник Лисичанського міського голови.
 
Як завжди, люди сподіваються на краще і з настанням жовтня чекають тепло у свої будинках. Це у кращому разі. У гіршому ж - вони вимушені будуть забезпечувати теплом свої квартири самі.

Похожие новости
· У Лисичанську готуються до опалювальн...

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Крепкая семья - прим...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем