Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1954 г. Вступила в строй шахта «Привольнянская - Южная»

История нашего города

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

Новий опалювальний сезон вже не за горами, а деякий житлофонд регіону ще не готовий до роботи в зимових умовах. При перевірці котельних в Сєвєродонецьку, виявилось, що в системі теплотрас багато що ще недопрацьоване. Але комунальники обіцяють усунути неполадки вчасно. Як затверджують в управлінні жилищно-комунального господарства, на сьогодні, в Рубежі 90 відсотків будинків готові до опалювального сезону. Аварійні будинки, які потребували капітального ремонту, привели в порядок всього на 80 відсотків.

"Сьогодні завершена підготовка усіх котельних до опалювального сезону. Соціальна сфера готова на 100 відсотків. Проведено ряд робіт по заходах, які були заплановані, але і на сьогодні ще тривають", - відмітив Олександр Хоменко - начальник УЖКХ р.. Рубіж
 
Проте, за словами Олександра Васильовича, немає ніяких гарантій, що опалювальний сезон цього року почнеться вчасно. Причина тому - низька плата населення за газ. Майже 5 мільйонів гривен - борг рубежан перед Тепломережею. Через це подача блакитного палива на місто може припинитися.
 
Але ось на відміну від Рубежу, Сєвєродонецьк готовий до пуску тепла на 85 відсотків. Що ж до Лисичанська, то тут ситуація інша. За словами заступника мера Юрія Басюка, в місті є три котельних і водоводів, які потребують ремонту, а також чотири будинки, де необхідно встановити лічильники обліку тепла і води. Виділених на ці цілі державних коштів недостатньо. А місцева влада не готова самостійно усунути усі неполадки.
 
"Державних грошей ми поки що не бачили. Перерахують. У нас таке співвідношення - 1 млн. 700 - це державні гроші і 938 тис. виділяє місцевий бюджет. По південній частині, так само 1 млн. 700 виділено державним бюджетом, і 935 - на сьогодні, засоби підприємств тепломережі. Хоча нам пропонувалося знайти ці гроші із співфінансування місцевого бюджету. Але місцевий бюджет таких грошей не має", - заявив Юрій Басюк - заступник Лисичанського міського голови.
 
Як завжди, люди сподіваються на краще і з настанням жовтня чекають тепло у свої будинках. Це у кращому разі. У гіршому ж - вони вимушені будуть забезпечувати теплом свої квартири самі.

Похожие новости
· У Лисичанську готуються до опалювальн...

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем