Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Актуально! Отопительный сезон 2017-18
Актуально! Отопительный сезон 2017-18 : Актуально! На ТРК Акцент. Интервью с заместителем председателя правления по поставке и учету газа ПАО «Луганскгаз» Александром Власовым.

Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Навигация
Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1938 г. Открыто Лисичанское педагогическое училище.

История города

У Лисичанську пройшла конференція лікарів-рентгенологів Луганської області

В п'ятницю, 14 листопада, в будівлі Лисичанської міської ради пройшла науково-практична конференція лікарів-рентгенологів Луганської області. Конференція була присвячена новим технологіям в радіології, використанню КТ, МРТ-диагностики захворювань органів і систем. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. У роботі конференції взяли участь голова Асоціації радіологів України Я. Бабин, лікар-рентгенолог обласної клінічної лікарні А. Дорошенко, фахівці обласного і міського управлінь охорони здоров'я, ТОВ "Чистота і здоров'я", провідні лікарі-рентгенологи області і міста.

Захистимо свої права споживачів

За 9 місяців поточного року у відділ по захисту прав споживачів міського ради поступило 429 звернень громадян з питань споживання в різних сферах життєзабезпечення.390 споживачам, що звернулися (91%), за надані неякісні товари або послуги, продавцями або виконавцями були повернені гроші в загальній сумі більше 140 тыс. грн. Крім того, за цей період було дано 486 консультацій і рекомендацій подальших дій в питаннях захисту своїх прав, - повідомляє головний фахівець відділу Валентина Швец.

Комунальне майно громади - матеріальна основа місцевого самоврядування

Лисичанським міським радим повноваження з управління комунальним майном міста надані управлінню власності. У структурі виконавчих органів міськради діє також 6 галузевих органів управління міської ради, в сферу управління яких входить 73 підприємства і установи. Загальна вартість основних фондів, що знаходяться на балансах комунальних підприємств і установ, складає 1,7 млрд.грн., у тому числі 1,5 млрд. грн. - вартість об'єктів житлового фонду. Як повідомляє начальник управління власності Тетяна Гречко, для оптимізації роботи по обліку комунального майна міста в управлінні створений Реєстр об'єктів комунальної власності, регулярне оновлення якого дозволяє отримувати оперативну інформацію про будь-який об'єкт комунальної власності.

Директор с "большой буквы"

В конце октября делегация учителей Лисичанские много профильных гимназий приняла участие в работе пятой педагогической выставки-презентации "Образование Украины - инновационные технологии учебы", которая состоялась в Киеве, - сообщают специалисты методического кабинета отдела образования. - В частности, директор гимназии, народный учитель СССР, заслуженный учитель Украины Бєлуха Светлана Васильевна успешно раскрыла роль директора современного учебного заведения в ходе презентации всеукраинского ежегодного проекта "Педагоги - новаторы в Украине". В выставке также приняли участие представители Академии педагогических наук Украины и редакции всеукраинского научно-практического журнала "Директор школы. Лицею. Гимназии".

Новини спорту

25 жовтня у р. Ровеньки відбулася Відкрита обласна першість із спортивній гімнастиці на кубок Ю. Мойсеєва серед команд з міст Луганській області і Росії. Команда юних спортсменок нашого міста, в складі Плахоти Насті, Гнип Валерії, Шильниковой Ольги, Томилиной Олени, Усцовой Вікі, Захлинання Софії і Пронько Маші, зайняла 5-е командне місце. У Особистій першості з програми 1 юнацького розряду представниця ДЮСШ - Усцова Віка зайняла 2 місце. Тренують хлопців Оксана Петренко і Марина Чвалюк.

Там на невідомих доріжках - сліди невиданой мітли..

У рамках благоустрою території Лисичанська працівниками Жеків з 5 по 11 листопада відремонтоване 981 к в . м . м'якою і 467 к в . м . шиферною кровель, прочищено 47 дымовентканалов, вироблено ревізію 26 електрощитків і замінено 143 п. м. електропроводки.

У Луганській області у приватного підприємця податківці вилучили 24 мобільні телефони.

Співробітники податкової міліції в одному з магазинів Лисичанська встановили факт реалізації його власником - приватним підприємцем - мобільних телефонів без документів дозвільного характеру. Про це повідомили в прес-службі ДПА в Луганській області.

Последние объявления
Ремонт ТВ
• Бытовая техника - Ремонт и обслуживание
24.07.2017
(на 1 месяц)
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем