Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Внеочередная сессия по вопросам комиссии ТБНС, ...
Внеочередная сессия по вопросам комиссии ТБНС, Лисичанск :

Интервью дня. Гоструда
Интервью дня. Гоструда :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1964 г. Открыта музыкальная школа №2.

История нашего города Лисичанска

Я працюватиму і без посади Лисичанського міського голови. - Сергій Дунаев

"Для мене непринципова посада Лисичанського міського голови. Мною, як депутатом міської ради, було зроблено і робиться дуже багато що", - заявив депутат Лисичанської міської ради (член фракції Партії регіонів) Сергій Дунаев.

Голоси виборців рахувати нікому: лисичанські регіонали зробили ТВК неправомочним

Увечері в неділю Лисичанська міська рада провела закриту позачергову сесію. Депутати задовольнили подані напередодні заяви п'яти членів територіальній виборчій комісії, включаючи її секретаря, про припинення повноважень. Сесія, також, розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Юрія Касьянова на дії голови територіальної виборчої комісії Володимира Юнака і достроково припинила повноваження останнього.

У Лисичанську вибори не закінчені

ЛОО КВУ вирішило не публікувати наявні у організації дані про те, як проголосували лисичане на позачергових виборах міського, що відбулися в неділю, голови - у зв'язку з грубою зневагою права на волевиявлення виборців. ТВК же результати виборів не підводила - у зв'язку з відсутністю правомочності.

У Лисичанську суди продовжаться всю ніч

Опівночі суботи лисичанська ТВК розійшлася, так і не виконавши рішення Донецького апеляційного адміністративного суду про припинення реєстрації Сергія Бананника. П'ять з 11 членів комісії так і не вдалося знайти. Знову на засідання члени ТВК зберуться вже в 5-30.

Підсумки судової ночі лисичанських виборів, 2:1 на користь Валерія Бондаренко

Три судові процеси, пов'язаних з достроковими виборами лисичанського міського голови, відбувалися в ніч з 2 на 3 травня. У Донецькому апеляційному адміністративному суді безрезультатно для Сергія Баранника закінчилася спроба переглянути рішення про припинення його депутатських повноважень. По обставинам, що знову відкрилися. Як такі були приведені свідчення, що випуск газети "Мить регіонів" (яка раніше була оцінена судом як агітація не за рахунок виборчого фонду) вироблявся нібито без участі парторганізації і Баранника особисто. Суд докладно вивчив аргументи, і 4-45 пішов в дорадчу кімнату. Через 40 хвилин було оголошено, що згідно КАС менш ніж за дві години до початку голосування суд не може приймати рішення.

Сергій Баранник більше не кандидат на посаду міського голови

Сьогодні приблизно в 9-30 Лисичанська ТВК прийняла рішення про припинення реєстрації як кандидат на посаду міського голови Сергія Баранника і про викреслювання його прізвища з бюлетенів шляхом проставляння відмітки штемпелем "вибув". Але о 10 годині на ділянках про це не знали, і виборці продовжували голосувати за кандидата, підтримуваного регіоналами.

Голосування в Лисичанську

За спостереженнями ЛОО КИУ, вибори в Лисичанську проходять досить спокійно і у рамках закону, виборців на ділянках небагато, черг у столиків немає. Ознак фальсифікацій або маніпуляцій мобільна група ЛОО КИУ не зафіксувала, хоча окремі порушення на ділянках є. Але вони - технічні, і на хід або результати виборів - не впливають.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Крепкая семья - прим...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем