Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете :

День Святого Валентина, Лисичанск
День Святого Валентина, Лисичанск :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1939 г. Вступила в строй шахта «Новодружеская»

История города

Мешканець Лисичанська отримав кулю в ногу після того, як накинувся з ножем на міліціонера

8 грудня, в Лисичанську співробітник карного розшуку ранив з табельної зброї злочинця, який учинив опір при затриманні. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

У Лисичанську нова автостанція додала проблеми і розчарування

Не пройшло і тижня після відкриття нової приміської автостанції в р. Лисичанську, а радість пасажирів змінилася на розчарування. Річ у тому, що автоперевізникам не вигідне відправлення своїх маршрутів по місцях і ще і по касових квитках.

"Росводоканал" шукає покупця на "Луганскводу". Через те, що у нас працювати потрібно, а не гроші збирати?

Як стало відомо з достовірних джерел, російський оператор у сфері водопостачання і водовідведення "Росводоканал" шукає покупця на свій контракт в м. Луганську. Йдеться про компанію "Лугансквода", яка є дочірнім підприємством російської компанії.

Анатолій Калашник затверджений на посаду

3 грудня, на посаду заступника міського голови затверджений Калашник Анатолій Васильович, депутат міської ради від Партії Регіонів. Таке рішення прийняли депутати Лисичанської міської ради під час засідання позачергової 50-ої сесії міськради. Анатолій Калашник, що раніше вже обіймав цю посаду, знову курируватиме питання житлово-комунальної сфери міста замість Юрія Басюка, який звільнений із займаної посади заступника міського голови по питанням діяльності виконавчих органів міської ради згідно поданій заяві.

Депутати міської ради відмічені нагородами Луганської облради і облдержадміністрації

Напередодні професійного свята Дня працівників місцевого самоврядування за вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування Почесною грамотою Луганської обласної ради і обласної державної адміністрації нагороджений Сергій Дунаев, депутат Лисичанської міської ради, голова постійної комісії з питань соціальної політики, справ молоді, фізкультури і спорту. Грамотою Луганської обласної ради і обласної державної адміністрації відмічений Петро Блидченко, голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності і інформації. Листами подяк також нагороджені депутати Лисичанської міської ради Наталія Григоренко, Микола Беспальчук і Юрій Коломиец.

Лисичанські депутати прийняли Звернення до Національного радого України з питань телебачення

На позачерговій сесії Лисичанської міської ради депутати прийняли Звернення до Національного радого України з питань телебачення і радіомовлення з вимогою негайного припинення порушень прав громадян на вільне отримання інформації. Депутати відмічали, що рішення Нацради, що заборонило ретрансляцію ведучих російських телеканалів "РТР-планета", "Перший канал. Всесвітня мережа", а також інших телеканалів Російської Федерації, порушує права громадян України, гарантовані Конституцією України, статтею 10 Європейською конвенції про захист прав людини, що призводить до зростання соціальною напруженості в місті, провокує суспільство до розколу по національному і мовній ознаці.

Новости культуры

27 ноября библиотекари филиала № 2 провели экспресс-информацию "Путешествие к источникам", в которой речь шла об отсутствии культуры, упадке духовности, моральной деградации личности. В этот же день в библиотеке-филиалу № 3 состоялось дежурное заседание клуба "Этикет" прошел дискуссионный ринг "В чем смысл жизни".

Последние объявления
Продам модуль проектора Acer P5271 55.J870H.002 DMD BD.P5290.
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Продам Цена: 558 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам лампу подсветки для TFT матрицы 22" 480мм
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 220 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам бу сканер HP Scanjet G2410
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 1200 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Продам бу монитор 17" LG L1753TR Black TFT
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Куплю Цена: 1000 грн.
16.02.2018
(на 1 месяц)
Последние статьи
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Крепкая семья - прим...
Лучшее руководство п...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем