Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Свято працівників ЖКГ, Лисичанськ
Свято працівників ЖКГ, Лисичанськ :

Общественное мнение: Видите ли вы контроль за о...
Общественное мнение: Видите ли вы контроль за очисткой дорог в Лисичанске? :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1888г. В Лисичанске побывал великий российский химик Д.И. Менделеев, ознакомился с шахтами, Лисичанской штейгерской школой, где выступал перед учащимися.

История Лисичанска

Лисичанські депутати прийняли Звернення до Національного радого України з питань телебачення

На позачерговій сесії Лисичанської міської ради депутати прийняли Звернення до Національного радого України з питань телебачення і радіомовлення з вимогою негайного припинення порушень прав громадян на вільне отримання інформації. Депутати відмічали, що рішення Нацради, що заборонило ретрансляцію ведучих російських телеканалів "РТР-планета", "Перший канал. Всесвітня мережа", а також інших телеканалів Російської Федерації, порушує права громадян України, гарантовані Конституцією України, статтею 10 Європейською конвенції про захист прав людини, що призводить до зростання соціальною напруженості в місті, провокує суспільство до розколу по національному і мовній ознаці.

Новости культуры

27 ноября библиотекари филиала № 2 провели экспресс-информацию "Путешествие к источникам", в которой речь шла об отсутствии культуры, упадке духовности, моральной деградации личности. В этот же день в библиотеке-филиалу № 3 состоялось дежурное заседание клуба "Этикет" прошел дискуссионный ринг "В чем смысл жизни".

Новини спорту
У Лисичанську відкрита нова автостанція

У минулу п'ятницю, 5 листопада, була урочисто відкрита нова приміська автостанції в районі центрального ринку м. Лисичанська. Привітати городян з цією подією прибутку секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник, директор ТОВ "Луганське регіональне управління автобусних станцій" Иса Исаев, керівники автостанцій області, ЗМІ. Цього дня, в 12.00 годин, був відправлений перший автобус з пасажирами по маршруту "Лисичанськ - Рубіж". Як повідомила начальник приміської автостанції Тетяна Пигунова, на даний момент з автостанції здійснюється 263 відправлення приміських маршрутів і 17 - міжміських маршрутів.

Десяток теплопосточаючих підприємств Луганщини можуть у будь-який момент залишитися без газу

З 29 теплопосточаючих підприємств Луганської області ліміти на газ на першу декаду грудня мають тільки 12 підприємств. О цьому сьогодні на колегії повідомив голова Луганської ОГА Олександр Антипов. За його словами, за спожитий в листопаді газ тепловики Луганщини розрахувалися лише на 48%. Ряд з них отримали попередження про припинення постачань газу.

Лисичанський НПЗ ТНК-ВР скоротив переробку нафти за 11 міс. 2008 р. на 28,4% - до 3,7 млн т.

Лисичанський НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", м. Лисичанськ, Луганська область) скоротив об'єми переробки нафти за 11 міс. 2008 р. в порівнянні з відповідним періодом 2007 р. на 28,4% - до 3,708 млн т, за даними уряди. Виробництво нафтопродуктів знизилося, у тому числі бензину - на 27,1%, до 1,302 млн т, дизпаливо - на 27,4%, до 1,119 млн т, мазуту - на 31,2%, до 914,9 тыс. т. Постачання нафти на НПЗ скоротилися на 25,8% - до 3,847 млн т. У тому числі імпорт з Росії знизився на 24,6% - до 3,783 млн т, постачань нафти української здобичі - на 69%, до 52,4 тыс. т.

"Газ України" відключає від газу Лисичанськтепломережа

ДК "Газ України" доручила підприємствам по газопостачанню і газифікації (облгазам) терміново почати процедуру відключення від газопостачання 87 підприємств ТКЭ, у яких відсутні куплені об'єми природного газу на грудень, повідомили в прес-службі ДК "Газ України". Згідно з повідомленням, таке рішення було прийняте також із-за значної заборгованості перед ДК "Газ України" цих теплоснабжающих підприємств, накопичену вже з початку нового опалювального сезону 2008-09 рр. (з 01 жовтня).

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Крепкая семья - прим...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем