Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Заседание суда по делу Савченко
Заседание суда по делу Савченко :

ЛЭО требует вернуть долги
ЛЭО требует вернуть долги :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1895г. Построена ж.д. линия Лисичанск – Купянск.

История Лисичанска

Вибори в Лисичанську оголошені такими, що не відбулися

В четвер, в пів на восьму вечора, лисичанська територіальна виборча комісія оголосила позачергові вибори міського голови такими, що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно. Основа - найбільше число виборців не підтримали жодного з кандидатів.

Підрахунок голосів в Лисичанську триває

За вчорашній день лисичанська територіальна виборча комісія ухвалила протоколи у 37 дільничних комісій. По 11 виборчим дільницям ТИК зобов'язала комісії виправити в протоколах помилки - відповідно до частини 4 статті 72 Закони. З цих ділянок уточнені протоколи мають ухвалити сьогодні.

Через тиждень після формування, Лисичанська ТИК почала підрахунок голосів

У 7 ранку у вівторок, 19 травня, Лисичанська ТИК почала засідання по встановленню результатів голосування на виборах міського голови, що відбулися 3 травня. На засіданні було розкрито приміщення, де зберігалися протоколи і бюлетені, звезені сюди в ніч з 3 на 4 травня. З 9 ранку в ТИК планує почати роботу з дільничними комісіями - для офіційного прийому протоколів відповідно до закону.

За попередніми підрахунками КИУ на виборах в Лисичанську лідирує кандидат "проти усіх"

У Лисичанську на виборах в мери лідирує кандидат "проти усіх". Про це повідомляє ЛОО Комітету виборців України (КИУ). Сьогодні в 7.00 новий склад ТИК переступив до підрахунку голосів. Як повідомляють співробітники ТИК, підрахунок голосів продовжитися до 23.00 - 24.00. За словами представника КИУ Євгенія Байрамова, за попередніми даними найбільша к-ть городян проголосували "проти усіх".

Порушена кримінальна справа.

Також в одному з будинків по вул. Леніна Лисичанска без ознак насильницької смерті був виявлений труп жінки 1969 г.р. По ув'язненню судово-медичного дослідження, смерть наступила від черепномозкової травми. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали її співмешканця 1973 г.р.

Суд в Донецьку завершився. Не останній

В п'ятницю Донецький апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Лисичанського суду, що раніше визнав протиправним зняття з реєстрації Сергія Баранника. В п'ятницю ж і/о міського голови Сергій Баранник підписав рішення Лисичанської міськради про внесення змін до складу місцевої ТИК.

У Лисичанську сформована ТИК. Голова - від Партії Регіонів.

Сьогодні сесія Лисичанської міської ради сформувала територіальну виборчу комісію у складі 15 чоловік. До цього депутати задовольнили заяви про дострокове припинення повноважень ще 3 членів комісії старої. Включаючи її голову Володимира Юнака.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем