Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018»
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018» :

О ходе медреформы в Лисичанске
О ходе медреформы в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1917г,. март В результате победы Февральской буржуазно – демократической революции избран Лисичанский районный совет рабочих, крестьянских и солдатских депутатов.

История нашего города

СБУ виявила факт нанесення збитків державі у сфері довкілля на 2,2 млн грн

У Луганській області співробітниками СБУ і прокуратури спільно з представниками Державної екологічної інспекції проведена перевірка господарської діяльності однієї з комерційних структур Лисичанська, яка переробляє гуму. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

На сесії міськради затверджений новий заступник міського голови

На сесії міської ради серед розглянутих питань депутатами був прийнятий і ряд кадрових рішень. Зокрема, з 26 листопада затверджений на посада заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Марченко, голова міської організації Партії Регіонів. Раніше цю посаду займав Юрій Токарев, який звільнений із займаної посади згідно з поданою заявою. У зв'язку з цим, своїм рішенням депутати також внесли зміни до складу виконавського комітету міського ради, вивівши з його складу Токарева Ю.Н. і включивши відповідно Марченко В. С.

Готуємо місто до зими

У рамках благоустрою території Лисичанська працівниками Жеків з 19 по 25 листопада відремонтоване 711 к в . м . м'якою і 369 к в . м . шиферною кровель, прочищено 34 дымовентканала, вироблено ревізію 36 електрощитів і замінено 124 п. м. електропроводки. Крім того, за цей період було відремонтовано 98 п. м. ливнестоков, 102 п. м. ковзанів шиферної покрівлі, засклене 57 к в . м . віконних палітурок і вивезено від населення 4896 к в . м . твердих побутових відходів.

Лисичанські підприємці хочуть, щоб начальник міської міліції відповів за базар

Місцеві підприємці Лисичанська вимагають притягнути до карної відповідальності начальника міського відділу міліції Володимира Куницу. Як повідомили  в Луганському обласному відділенні Комітету виборців України, близько ста підприємців, що торгували на ринку, розташованому біля заводу по виробництву гумотехнічних виробів (РТИ), звернулися до керівництва міста і в прокуратуру з вимогою про залучення до карної відповідальності начальника Лисичанського УМВС ГО.

У Лисичанську затримали місцевих Паниковского

У Лисичанську правоохоронці затримали громадянина 1969 г.р., який викрав гусака. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Лисичанським інвалідам стало легше пересуватися по місту

Більше 70 медичних установ, установ культури, побутового обслуговування і торгівлі міста Лисичанська вже обладнані пандусами для в'їзду інвалідних колясок.

Правоохоронці Лисичанська повернули викрадений автомобіль власникові

У Лисичанський міськвідділ міліції звернувся із заявою громадянин 1983 року народження, що повідомив, що з автозаправної станції невідомий викрав його автомобіль ВАЗ. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали підозрюваного 1987 року народження, раніше судимого. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області. Автомобіль повернений власникові. Вилучені речові докази. Порушена кримінальна справа.

Последние объявления
Сервисный центр "Бест Вей " предлагает обслуживание компьютерной и оргтехники:
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Ремонт и обслуживание
25.04.2018
(на 1 месяц)
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем