Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018»
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018» :

О ходе медреформы в Лисичанске
О ходе медреформы в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1802г. В экономических примечаниях к селу Верхнему, на земле которого открыт каменноугольный рудник, отмечено селение мастеровых для угольной ломки при овраге Лисичьем. Это был первый шахтерский поселок Донбасса, с которого начинался Лисичанск.

город Лисичанск

У Києві проблеми з газом, але мера на відміну від Лисичанська, не знімають.

Відсутність лімітів на постачання газу акціонерної компанії Київенерго привело до зниження температури в тепломережах столиці. У вівторок, 18 листопада на міських ТЭЦ- 5 і ТЭЦ- 6 тиск газу знижено майже на 30%. Примусове обмеження постачань газу сталося із-за боргів Київенерго за споживання блакитного палива.

Лисичанський НПЗ вийшов на технологічний режим

До кінця листопада завод переробить близько 425 тис. тонн нафти і 25 тис. тонн додаткової сировини. Лисичанський НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", Луганська область, Україна) завершив пускові роботи, які проводилися з початку поточного місяця. 16 листопада 2008 року усі основні технологічні установки заводу вийшли на плановий технологічний режим.

У Лисичанську пройшла конференція лікарів-рентгенологів Луганської області

В п'ятницю, 14 листопада, в будівлі Лисичанської міської ради пройшла науково-практична конференція лікарів-рентгенологів Луганської області. Конференція була присвячена новим технологіям в радіології, використанню КТ, МРТ-диагностики захворювань органів і систем. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. У роботі конференції взяли участь голова Асоціації радіологів України Я. Бабин, лікар-рентгенолог обласної клінічної лікарні А. Дорошенко, фахівці обласного і міського управлінь охорони здоров'я, ТОВ "Чистота і здоров'я", провідні лікарі-рентгенологи області і міста.

Захистимо свої права споживачів

За 9 місяців поточного року у відділ по захисту прав споживачів міського ради поступило 429 звернень громадян з питань споживання в різних сферах життєзабезпечення.390 споживачам, що звернулися (91%), за надані неякісні товари або послуги, продавцями або виконавцями були повернені гроші в загальній сумі більше 140 тыс. грн. Крім того, за цей період було дано 486 консультацій і рекомендацій подальших дій в питаннях захисту своїх прав, - повідомляє головний фахівець відділу Валентина Швец.

Комунальне майно громади - матеріальна основа місцевого самоврядування

Лисичанським міським радим повноваження з управління комунальним майном міста надані управлінню власності. У структурі виконавчих органів міськради діє також 6 галузевих органів управління міської ради, в сферу управління яких входить 73 підприємства і установи. Загальна вартість основних фондів, що знаходяться на балансах комунальних підприємств і установ, складає 1,7 млрд.грн., у тому числі 1,5 млрд. грн. - вартість об'єктів житлового фонду. Як повідомляє начальник управління власності Тетяна Гречко, для оптимізації роботи по обліку комунального майна міста в управлінні створений Реєстр об'єктів комунальної власності, регулярне оновлення якого дозволяє отримувати оперативну інформацію про будь-який об'єкт комунальної власності.

Директор с "большой буквы"

В конце октября делегация учителей Лисичанские много профильных гимназий приняла участие в работе пятой педагогической выставки-презентации "Образование Украины - инновационные технологии учебы", которая состоялась в Киеве, - сообщают специалисты методического кабинета отдела образования. - В частности, директор гимназии, народный учитель СССР, заслуженный учитель Украины Бєлуха Светлана Васильевна успешно раскрыла роль директора современного учебного заведения в ходе презентации всеукраинского ежегодного проекта "Педагоги - новаторы в Украине". В выставке также приняли участие представители Академии педагогических наук Украины и редакции всеукраинского научно-практического журнала "Директор школы. Лицею. Гимназии".

Новини спорту

25 жовтня у р. Ровеньки відбулася Відкрита обласна першість із спортивній гімнастиці на кубок Ю. Мойсеєва серед команд з міст Луганській області і Росії. Команда юних спортсменок нашого міста, в складі Плахоти Насті, Гнип Валерії, Шильниковой Ольги, Томилиной Олени, Усцовой Вікі, Захлинання Софії і Пронько Маші, зайняла 5-е командне місце. У Особистій першості з програми 1 юнацького розряду представниця ДЮСШ - Усцова Віка зайняла 2 місце. Тренують хлопців Оксана Петренко і Марина Чвалюк.

Последние объявления
Сервисный центр "Бест Вей " предлагает обслуживание компьютерной и оргтехники:
• Компьютеры, оргтехника, комплектующие - Ремонт и обслуживание
25.04.2018
(на 1 месяц)
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем