Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого...
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого хлора :

Отмена льготного проезда и повышение квартплаты...
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты в Северодонецке :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1801г. В шахтерском поселке при руднике в Лисичьей балке, насчитывалось 19 казенных домов, 3 казенные землянки, 22 собственных дома и 7 собственных землянок, в которых проживало 556 человек, в том числе 162 мужчин, - 149 женщин и 245 детей.

г. Лисичанск

В Лисичанске КП использовало экономически беспричинный тариф

В Лисичанске территориальный отдел АМКУ возбудил процесс в отношении присутствия в действиях комунального предприятия «Лисичанская ритуальна служба» особенностей нарушения конкурентноспособного законодательства. Информирует отдел теруправления.

У Лисичанську починають готувати свято до 300-річчя міста

З метою підготовки до святкування 300-річчя Лисичанська виконавським комітетом міської ради затверджена міська комісія, очолювана секретарем Лисичанської міської ради Сергієм Баранником. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Лисичанськ увійшов до п'ятірки найнебезпечніших міст в регіонах

Рейтинг найбільш криміногенних міст України підготував тижневик "Фокус". Два запорізькі міста увійшли до першої п'ятірки, на шостому місці - Запоріжжі. За даними МВС, самі кримінальні області України - південно-східні, що є незмінною особливістю для країни, відмічає видання. Проте останнім часом на криміногенну ситуацію, окрім звичних чинників, впливають зростаюче безробіття, соціальна апатія і агресія, викликані економічному кризою.

На Луганщині зроблені перші кроки в Європу

З метою інформування населення міста Лисичанська з актуальних питань європейської і евроатлантичной інтеграції України, в закладах освіти і культури міста з початку 2009 року проведений цикл тематичних заходів. Про це повідомляє Луганська ОГА.

Освоєння інвестицій в Лисичанську

Інвестиційний клімат в місті Лисичанську багато в чому залежить від прозорості інвестиційної політики і наявності умов, при яких інвестори можуть активно вкладати кошти в усі сфери економіки. У 2008 році підприємствами і організаціями різних форм власності було освоєно за рахунок усіх джерел фінансування 577430 тыс. грн. капітальних інвестицій, які складають 5,4% загального об'єму капітальних інвестицій області, - повідомляє начальник управління економіки Леонід Василенко.

У Лисичанську правоохоронці вилучили 11 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора одного з підприємств Лисичанська, який в ігровому салоні міста без відповідних документів здійснював господарську діяльність. Про це "Ирта-FAX" повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області. Вилучено 11 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

У Лисичанську обговорили хід літньої кампанії 2008-2009 років

Минулого тижня, 28 травня 2009 року, в Лисичанській міській раді відбулося розширене засідання Координаційного радого з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків в 2009 році, яке проводив заступник міського голови, голова ради Володимир Марченко. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем