Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого...
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого хлора :

Отмена льготного проезда и повышение квартплаты...
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты в Северодонецке :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1964 г. Открыта музыкальная школа №2.

История нашего города Лисичанска

Правоохоронці Луганщини вилучили 26 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили двох громадян, жителів  Лисичанська і Рубежу, які здійснювали господарську діяльність у сфері ігорного бізнесу без відповідних документів. Про це "Ирта-FAX" повідомляє  відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області.  Вилучено 26 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

У Лисичанську купили медичний апарат за 1 млн грн. та інсулін

Фінансування сфери охорони здоров'я міста Лисичанська в І кварталі 2009 р. склало 78% від запланованого. Тривають заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних установ. Так, за рахунок усіх джерел фінансування на ці цілі було спрямовано понад 1456,1 тис. грн., - повідомляє начальник управління охорони здоров'я міської ради Григорій Старченко. Лікувально-профілактичні установи міста за цей період були забезпечені 4 одиницями медичного устаткування на суму 1429,8 тыс. грн. і 10 одиницями виробів медичного призначення (1,8 тыс. грн.). Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

У Лисичанську визначений план заходів до дня молоді

У Лисичанську відбудуться святкування дня молоді, повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. 31 травня в 9.00 на площі у будівлі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбудеться конкурс малюнків на асфальті.

У Лисичанську визначили кращу медсестру

12 травня своє професійне свято - Міжнародний день медичних сестер - відмітили медичні працівники нашого міста. Цього дня, під девізом "Доброта - твоя професія, милосердя - професія твоя", представники лікувально-профілактичних установ міста показали свою професійну майстерність і акторські таланти в конкурсі "Кращий по професії". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

За вихідні на Луганщині сталося 12 пожеж

За 23-24 травня в Луганській області сталося 12 пожеж. Про це повідомляє прес-служба МНС в Луганській області. Дві пожежі - в обласному центрі, а також в містах Ровеньки, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Стаханов, Рубіжне, Свердловськ, в Перевальском, Марківському, Славяносербском районах. Як повідомляється, в пожежах, що сталися, ніхто не загинув.

"ЕЦ" прийматиме рішення про выбри у Лисичанську за підсумками роботи юристів

Голова партії "Єдиний центр" Ігор Криль заявляє про те, що "ЕЦ" має намір дочекатися виводів юристів по позачергових виборах міського голови Лисичанська - і вже тоді приймати рішення, чи оскаржити рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії про визнання виборів 3 травня що не відбулися. Про це повідомляє "Обком".

Рішення по виборах мера Лисичанська незаконно

Лисичанська територіальна виборча комісія в четвер в 19:30 оголосила позачергові вибори міського голови що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно. Про це заявив голова Луганського відділення Комітету виборців України (КИУ) Олексій Светиков. Як повідомляє прес-служба КИУ, за словами пана Светикова, основою для цього стало те, що найбільша кількість виборців не підтримала жодного з кандидатів. Так, згідно з протоколом ТИК, "проти усіх" проголосували на 111 виборців більше, ніж за кандидата від "Єдиного центру" Валерія Бондаренко.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем