Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
У Луганській та Донецькій областях аналогове те...
У Луганській та Донецькій областях аналогове телебачення продовжує своє мовлення :

Лисичане за сохранение любимых мест отдыха
Лисичане за сохранение любимых мест отдыха :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1989 г. Открыта новая городская детская больница.

История города

Скасована постанова Лисичанської міської ради про позбавлення повноважень міського голови Лисичанська

Скасована постанова Лисичанської міської ради про позбавлення повноважень міського голови Лисичанська Леоніда Крысанова. Про це  повідомив представник громади Лисичанська Володимир Хапчук, за позовом якого прийнято рішення суду.

Олександр Антипов відвідав з робочою поїздкою Лисичанськ

У ході з робочої поїздки в Лисичанськ губернатор Луганщини Олександр Антипов побував на одному з провідних підприємств міста ? склозаводі "Пролетар", ознайомився з новими енергозбережними технологіями на центральній котельній міста і оглянув можливе місце проведення обласних урочистостей з нагоди Дня Перемоги. Також глава облдержадміністрації планує провести особистий прийом громадян, що живуть в Лисичанську і прилеглих населених пунктах.

У "непідготовленому до зими" Лисичанську в результаті реконструкції економиться близько 600 тыс. грн. щомісячно

В результаті реконструкції Лисичанської центральної котельної в грудні 2008 року споживання природного газу було понижене на 380 тис. куб. м, що в грошовому еквіваленті складає 448,8 тыс. грн. заощаджених засобів. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради з посиланням на начальника енергоуправління міської ради Василя Цыганкова. Окрім цього, вдалося заощадити електроенергії на 265 тис. кВт/ч, що складає 186,4 тыс. грн. в місяць. Про це повідомляє прес-служба БАЛКИ

Губернатор Луганщини пообіцяв підтримку Лисичанському склозаводу

Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов в ході відвідування ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" пообіцяв підтримку в рішенні проблем підприємства, що виникли внаслідок світової фінансової кризи. Одне з успішних підприємств області, зорієнтоване на експорт своєї продукції за рубіж із-за стрибків курсу валюти сьогодні терпить серйозні збитки. Олександр Антипов обговорив виниклі на "Пролетарі" проблеми з його керівництвом і завірив в підтримці з боку обласної влади в рішенні ряду проблем, що знаходяться в її компетенції.

Лисичанські регіонали не упевнені в перемозі власного кандидата

Політолог, член ради ЛОО Єдиного Центру Андрій Бодров коментує ситуацію навколо майбутніх виборів міського голови Лисичанська, де 9 лютого депутати міськради, що раніше ініціювали відставку колишнього мера, звернулися до Генпрокуратури з вимогою відмінити постанову Верховної Ради про дострокові вибори.

У Луганській області податківці виявили незареєстровану пекарню.

У Лисичанську працівники податкової міліції виявили підпільний цех з виготовлення хлібобулочних виробів. Встановлено, що приватний підприємець, не маючи документів дозвільного характеру, у власному приміщенні виготовляв хлібобулочні вироби, які надалі реалізовував населенню. Про це повідомляє прес-служба ДПА в Луганській області.

Гвардія гине, але не здається!

Лисичанська міська рада прийняла рішення звернутися в Генеральну прокуратуру України з приводу призначення Верховною Радою України позачергових виборів Лисичанського міського голови. Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем