Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Детей, не получивших прививок, не будут допуска...
Детей, не получивших прививок, не будут допускать в школы и детсады :

Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Ли...
Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Лисичанск :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1991 г. 21 октября состоялся первый выход в эфир местного телевидения «Контакт».

История города

Голоси виборців рахувати нікому: лисичанські регіонали зробили ТВК неправомочним

Увечері в неділю Лисичанська міська рада провела закриту позачергову сесію. Депутати задовольнили подані напередодні заяви п'яти членів територіальній виборчій комісії, включаючи її секретаря, про припинення повноважень. Сесія, також, розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Юрія Касьянова на дії голови територіальної виборчої комісії Володимира Юнака і достроково припинила повноваження останнього.

У Лисичанську вибори не закінчені

ЛОО КВУ вирішило не публікувати наявні у організації дані про те, як проголосували лисичане на позачергових виборах міського, що відбулися в неділю, голови - у зв'язку з грубою зневагою права на волевиявлення виборців. ТВК же результати виборів не підводила - у зв'язку з відсутністю правомочності.

У Лисичанську суди продовжаться всю ніч

Опівночі суботи лисичанська ТВК розійшлася, так і не виконавши рішення Донецького апеляційного адміністративного суду про припинення реєстрації Сергія Бананника. П'ять з 11 членів комісії так і не вдалося знайти. Знову на засідання члени ТВК зберуться вже в 5-30.

Підсумки судової ночі лисичанських виборів, 2:1 на користь Валерія Бондаренко

Три судові процеси, пов'язаних з достроковими виборами лисичанського міського голови, відбувалися в ніч з 2 на 3 травня. У Донецькому апеляційному адміністративному суді безрезультатно для Сергія Баранника закінчилася спроба переглянути рішення про припинення його депутатських повноважень. По обставинам, що знову відкрилися. Як такі були приведені свідчення, що випуск газети "Мить регіонів" (яка раніше була оцінена судом як агітація не за рахунок виборчого фонду) вироблявся нібито без участі парторганізації і Баранника особисто. Суд докладно вивчив аргументи, і 4-45 пішов в дорадчу кімнату. Через 40 хвилин було оголошено, що згідно КАС менш ніж за дві години до початку голосування суд не може приймати рішення.

Сергій Баранник більше не кандидат на посаду міського голови

Сьогодні приблизно в 9-30 Лисичанська ТВК прийняла рішення про припинення реєстрації як кандидат на посаду міського голови Сергія Баранника і про викреслювання його прізвища з бюлетенів шляхом проставляння відмітки штемпелем "вибув". Але о 10 годині на ділянках про це не знали, і виборці продовжували голосувати за кандидата, підтримуваного регіоналами.

Голосування в Лисичанську

За спостереженнями ЛОО КИУ, вибори в Лисичанську проходять досить спокійно і у рамках закону, виборців на ділянках небагато, черг у столиків немає. Ознак фальсифікацій або маніпуляцій мобільна група ЛОО КИУ не зафіксувала, хоча окремі порушення на ділянках є. Але вони - технічні, і на хід або результати виборів - не впливають.

Регіональні пристрасті: кандидата в мери Лисичанська від ПР зняли з виборів!!!

За попередньою інформацією, Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Валерія Бондаренко і визнав, що Сергій Баранник використовував для агітації засоби не з виборчого фонду. Йому ставиться в провину вихід газети міської організації ПР "Мить регіонів" з агітацією в його користь. Юридичним наслідком такого судового вердикту має бути рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника. Проте може статися, що ТВК не зможе виконати судове рішення: вже три дні ТВК не проводить засідання з причини відсутності кворуму.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем