Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Детей, не получивших прививок, не будут допуска...
Детей, не получивших прививок, не будут допускать в школы и детсады :

Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Ли...
Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Лисичанск :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1949 г. Завершено восстановление шахты «Новодружеской»

История Лисичанска

В Лисичанську піддалися нападу агітатори кандидата в мери від Єдиного Центру

Штаб кандидата Валерія Бондаренко звернеться в правоохоронні органи із заявою про озброєний напад. Вечором 27 квітня активісти штабу кандидата на посаду Лисичанського міського голови Валерія Бондаренко здійснювали розклеювання агітаційних листівок в центрі Лисичанська і на мікрорайоні ГТВ. Протягом один півгодини на команди агітаторів було здійснено 3 напади. Невідомі люди на джипах під'їжджали до груп прибічників Бондаренко і намагалися відняти агітаційні матеріали.

Вибори мера в Лисичанську: судова війна в самому розпалі

У вівторок Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Олександра Бондаренко. Що фактично означає, що Лисичанська ТВК зобов'язана оголосити Сергію Бараннику попередження.

У Лисичанську вибухнула квартира. Причина - електробойлер?!?!

Вибух на 4-му поверсі 9-поверхового будинку стався в місті Лисичанську Луганської області. Про це повідомили в Центрі пропаганди ГУ МНС України в Луганській області.Причиною вибуху, події сьогодні в 9-поверховому будинку по вулиці Червоногвардійській в Лисичанську, став несправний електробойлер для нагріву води.
Мешканці 3-кімнатної кімната, де стався інцидент, в той момент знаходилися на роботі, тому ніхто з них не постраждав.

У боротьбі за владу колишні колеги "рвуть один одному глотки"

У Лисичанську суд розбиратиметься з листівками одного з кандидатів в мери. За попередньою інформацією, в адміністративному позові, поданому в суботу  Сергієм Баранником до Лисичанського міського суду, стверджується, що зібрано 2350 листівок на підтримку Валерія Бондаренко. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Светіков.

Жовта картка Бараннику і Теросипову.

В п'ятницю Лисичанський суд знову розглядатиме позов з вимогою оголосити попередження кандидатові на посаду міського голови Сергію Бараннику. Як повідомляє керівник Луганського обласного відділення КВУ Олексій СвеТВКов, позов поданий Андрієм Кислим на користь іншого кандидата Олександра Бондаренко.

"Лисичанськводоканал" передали в концесію

15 квітня 2009 року на позачерговій сесії Лисичанської міської заради завдяки своїм узгодженим діям, народні обранці ("за" - 29; "проти" - 0; "утрималися" - 4 людини; всього було присутньо на сесії 33 депутати), ствердили результати концесійного конкурсу про передачу в концесію цілісного майнового комплексу КСП "Лисичанськ-водоканал" і визнали його переможцем ТОВ "Лисичанська вода", пише газета "Година Пік. Лисичанськ".

У Лисичанську стало на одного кандидата в мери менше

Спостерігаючи в списку кандидатів на пост міського голови Лисичанська двох кандидатів від Партії Регіонів, мимоволі задавався питанням: хто з них першим попросить віддавати свої голоси за другого. Основою для подібного роду роздумів була ситуація, коли на попередніх виборах, Баранник С. Г. знімав свою кандидатуру на користь Бондаренко В. В.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем