Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Детей, не получивших прививок, не будут допуска...
Детей, не получивших прививок, не будут допускать в школы и детсады :

Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Ли...
Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Лисичанск :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

XVI в.-начало XVIII в. - Местность, где ныне расположен Лисичанск, называли Соколиными горами.

г. Лисичанск

Патрульна служба Лисичанська вилучила два кустарні пістолети у жителів міста

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники патрульної служби Лисичанська виявили і вилучили два пістолети кустарного виготовлення у місцевих жителів 1986 і 1974 року народження. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області. Ведеться слідство.

Депутати Луганської облради відсвяткують День Перемоги в Лисичанську

Цього року День Перемоги депутати Луганської облради відсвяткують в Лисичанську, де відкриють після реставрації монумент на братській могилі радянських воїнів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив депутат облради, виконавчий директор добродійного фонду "Благовіст" Олександр Остапенко.

Судові тяжби навколо лисичанських виборів переміщаються в Донецьк

Два позови, поданих кандидатом на посаду міського голови Лисичанська Олександром Бондаренко, залишено Лисичанським міським судом без задоволення. Позови подавалися до суперників по виборах - В'ячеславі Теросипову, Сергії Бараннику і торкалися порушень порядку агітації - поширенню агітаційних матеріалів без передбачених законом вихідних даних.

Пара з Лисичанська дійшла до півфіналу на Кубку світу по акробатичному рок-н-ролу

Танцювальна пара з Лисичанська Дмитро Ершов і Діана Бобровская (СШ № 8) зайняла 12 місце на Кубку світу по акробатичному рок-н-ролу в категорії "Юніори". При цьому вони виявилися самою кращою парою з України. Про це повідомляє відділ  інформаційного  забезпечення діяльності Лисичанської міськради.

Лисичанська ТВК повгрузала в судах а виборчі комісії ніяк не можуть зібратися

В п'ятницю Лисичанський міський суд розглядає відразу три адміністративні позови до територіальної виборчої комісії. Один з них вже задоволений: суд визнав неправомірною бездіяльність ТВК і зобов'язав її негайно сформувати УИК

Вчасно створити ВК в Лисичанську перешкодили низька оплата праці і боязнь судів

Дільничні виборчі комісії в Лисичанську не створені вчасно із-за низької активності городян. Про це заявив заступник голови міської територіальної виборчої комісії Валентин Арсеньев, - повідомляє прес-служба Луганської облради. За словами Валентина Арсеньева, людей не влаштовує низька оплата праці (за два дні роботи - на виборах і при підрахунку голосів - член комісії отримує близько 60 грн.) і високий рівень відповідальності, який на них покладається.

У Лисичанську вибори міського голови під загрозою зриву

Учора відбулася позачергова 57-а сесія Лисичанської міської ради. Депутати  розглянули "теперішній момент", пов'язаний з проведенням в Лисичанську 3 травня  позачергових виборів міського голови.  Перед депутатами виступив заступник голови територіальної виборчої комісії  Лисичанська Володимир Арсеньев.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем