Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1938 г. Открыто Лисичанское педагогическое училище.

История города

В Лисичанске изъяли десять игровых автоматов

В Лисичанске налоговая милиция и работники внутренних дел проверяя клуб игровых автоматов, определили, что сервис в поле деятельности игорного дела, предоставляла лисичанам женщина, которая не имела в наличии на это разрешительных бумаг и в том числе, не зарегистрирована в качестве субъекта хоз. деятельности.  Уведомляет отдел управления ГНА в Луг. области.

В Лисичанске КП использовало экономически беспричинный тариф

В Лисичанске территориальный отдел АМКУ возбудил процесс в отношении присутствия в действиях комунального предприятия «Лисичанская ритуальна служба» особенностей нарушения конкурентноспособного законодательства. Информирует отдел теруправления.

У Лисичанську починають готувати свято до 300-річчя міста

З метою підготовки до святкування 300-річчя Лисичанська виконавським комітетом міської ради затверджена міська комісія, очолювана секретарем Лисичанської міської ради Сергієм Баранником. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Лисичанськ увійшов до п'ятірки найнебезпечніших міст в регіонах

Рейтинг найбільш криміногенних міст України підготував тижневик "Фокус". Два запорізькі міста увійшли до першої п'ятірки, на шостому місці - Запоріжжі. За даними МВС, самі кримінальні області України - південно-східні, що є незмінною особливістю для країни, відмічає видання. Проте останнім часом на криміногенну ситуацію, окрім звичних чинників, впливають зростаюче безробіття, соціальна апатія і агресія, викликані економічному кризою.

На Луганщині зроблені перші кроки в Європу

З метою інформування населення міста Лисичанська з актуальних питань європейської і евроатлантичной інтеграції України, в закладах освіти і культури міста з початку 2009 року проведений цикл тематичних заходів. Про це повідомляє Луганська ОГА.

Освоєння інвестицій в Лисичанську

Інвестиційний клімат в місті Лисичанську багато в чому залежить від прозорості інвестиційної політики і наявності умов, при яких інвестори можуть активно вкладати кошти в усі сфери економіки. У 2008 році підприємствами і організаціями різних форм власності було освоєно за рахунок усіх джерел фінансування 577430 тыс. грн. капітальних інвестицій, які складають 5,4% загального об'єму капітальних інвестицій області, - повідомляє начальник управління економіки Леонід Василенко.

У Лисичанську правоохоронці вилучили 11 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора одного з підприємств Лисичанська, який в ігровому салоні міста без відповідних документів здійснював господарську діяльність. Про це "Ирта-FAX" повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області. Вилучено 11 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем