Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Регистрация ]
[ Забыл пароль ]
Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :

Навигация

Поиск по сайту
Случайная дата истории нашего города

1991 г. 21 октября состоялся первый выход в эфир местного телевидения «Контакт».

История города

Лисичанським інвалідам стало легше пересуватися по місту

Більше 70 медичних установ, установ культури, побутового обслуговування і торгівлі міста Лисичанська вже обладнані пандусами для в'їзду інвалідних колясок.

Правоохоронці Лисичанська повернули викрадений автомобіль власникові

У Лисичанський міськвідділ міліції звернувся із заявою громадянин 1983 року народження, що повідомив, що з автозаправної станції невідомий викрав його автомобіль ВАЗ. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали підозрюваного 1987 року народження, раніше судимого. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області. Автомобіль повернений власникові. Вилучені речові докази. Порушена кримінальна справа.

У Києві проблеми з газом, але мера на відміну від Лисичанська, не знімають.

Відсутність лімітів на постачання газу акціонерної компанії Київенерго привело до зниження температури в тепломережах столиці. У вівторок, 18 листопада на міських ТЭЦ- 5 і ТЭЦ- 6 тиск газу знижено майже на 30%. Примусове обмеження постачань газу сталося із-за боргів Київенерго за споживання блакитного палива.

Лисичанський НПЗ вийшов на технологічний режим

До кінця листопада завод переробить близько 425 тис. тонн нафти і 25 тис. тонн додаткової сировини. Лисичанський НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", Луганська область, Україна) завершив пускові роботи, які проводилися з початку поточного місяця. 16 листопада 2008 року усі основні технологічні установки заводу вийшли на плановий технологічний режим.

У Лисичанську пройшла конференція лікарів-рентгенологів Луганської області

В п'ятницю, 14 листопада, в будівлі Лисичанської міської ради пройшла науково-практична конференція лікарів-рентгенологів Луганської області. Конференція була присвячена новим технологіям в радіології, використанню КТ, МРТ-диагностики захворювань органів і систем. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. У роботі конференції взяли участь голова Асоціації радіологів України Я. Бабин, лікар-рентгенолог обласної клінічної лікарні А. Дорошенко, фахівці обласного і міського управлінь охорони здоров'я, ТОВ "Чистота і здоров'я", провідні лікарі-рентгенологи області і міста.

Захистимо свої права споживачів

За 9 місяців поточного року у відділ по захисту прав споживачів міського ради поступило 429 звернень громадян з питань споживання в різних сферах життєзабезпечення.390 споживачам, що звернулися (91%), за надані неякісні товари або послуги, продавцями або виконавцями були повернені гроші в загальній сумі більше 140 тыс. грн. Крім того, за цей період було дано 486 консультацій і рекомендацій подальших дій в питаннях захисту своїх прав, - повідомляє головний фахівець відділу Валентина Швец.

Комунальне майно громади - матеріальна основа місцевого самоврядування

Лисичанським міським радим повноваження з управління комунальним майном міста надані управлінню власності. У структурі виконавчих органів міськради діє також 6 галузевих органів управління міської ради, в сферу управління яких входить 73 підприємства і установи. Загальна вартість основних фондів, що знаходяться на балансах комунальних підприємств і установ, складає 1,7 млрд.грн., у тому числі 1,5 млрд. грн. - вартість об'єктів житлового фонду. Як повідомляє начальник управління власності Тетяна Гречко, для оптимізації роботи по обліку комунального майна міста в управлінні створений Реєстр об'єктів комунальної власності, регулярне оновлення якого дозволяє отримувати оперативну інформацію про будь-який об'єкт комунальної власності.

Последние объявления
Нет объявлений
Последние статьи
Советы детского псих...
Знаки препинания и х...
Как выбрать пакет дл...
«Шанс на победу»
SPONSER - секрет сил...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Индекс Лисичанска 93100

Код Лисичанска 06451

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем