Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Навигация

Поиск по сайту
все видео (999) Лисичанск (575) «Дива Луганщини» (12) Новости Лисичанска от ЛиК-ТВ (32) Слово. Проповеди. Свидетельства. (101)
Христианская музыка (109) г. Рубежное (29) г. Северодонецк (58) Новости Луганщины (13)
no comment (68) Психолог и Я (2)

Диво 1 Церковь Успения Пресвятой Богородицы в селе "Осиново"
«Дива Луганщини»: «намоленная» Успенская церковь в селе Осиновом. Сегодня мы представляем кандидата - Церковь Успения Пресвятой Богородицы в селе Осиново Новопсковского района. Она построена в 1802 году и представляет собой лучший образец церковного зодчества эпохи барокко и классицизма. Это одна из трех церквей, сохранившихся до сегодняшнего дня. Подобные есть в Воронеже и Москве. Согласно легендам, сюда приходили молиться Григорий Сковорода, Кондратий Рылеев и святой Дмитрий Горский
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 5666Диво 2
Проект «Дива Луганщини» має на меті привернути увагу громадян до найбільш популярних пам"яток історії та культури області, допомогти пізнати Луганщину з її неповторними краєвидами, цікавою історією та багатими туристичними відпочинковими можливостями.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 3446Диво 3 "Конезавод"
Село Данилівка одне з найстаріших на Луганщині. Предтеча села хутір Данилів як і сусідній Біловодськ, відомий ще з кінця сімнадцятого століття. У ті часи ці землі давали прихисток усім, хто не міг далі терпіти свавілля панів чи то бояр. Аж допоки на московський престол не зійшов Петро Перший. За переказами, повертаючись з Азовського походу, майбутній імператор кілька днів відпочивав на міловій горі поблизу хутора. Й, оглянувши хазяйським оком навколишній степ, вагомо заявив: «Бути тут государєву кінському заводу!».
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 2939Диво 4
Учасник за номером чотири Старобільський Свято- скорботний жіночий монастир. Ми вдячні його мешканцям за те, що дозволили нам зазирнути за ворота жіночої обителі. А там ми переконалися, що монастир - це не тільки памятник архітектури другої половини девятнадцятого століття, один з кращих зразків церковного зодчества, а й унікальне місце приклад незламності духу та великої сили віри.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 2915Диво 5 "Міус - фронт"
В околиці шахтарського міста знаходиться унікальний меморіальний комплекс Міус-фронт. З жовтня сорок першого року по липень сорок другого тут проходила ліня фронту. Загальна його довжина пролягала від південного берега Сіверського Дінця до Таганрогської затоки. До сьогодні, нажаль, серед ветеранів Красного Луча не залишилось тих, хто памятає бойові дії на берегах річки Міус.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 3163Диво 6
Заповідне урочище Киселева балка в Станично-Луганському району. Тут гармонійно з'єдналася природна краса і краса рукотворна. Це унікальне місце особливо шанують віруючі. Назвали його так на честь лісівника Киселева, який розповів про перше зцілення в Киселевій балці в 1720 році. А от як православна святиня це місце стали вшановувати в 1924 році, коли віруючим явилася Пресвята Богородиця. Відтоді сюди зі всього світу їдуть паломники, щоб доторкнутися до божественної чистоти.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 5326Диво 7
Пам'ятник "Борцям Революції"
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 2796Диво 8
Це унікальний мальовничий маєток дворянина Казимира Мсциховського справжня родзинка не тільки Перевальського району і області, але й всієї Лівобережної України. Казимир Мсциховський, який фактично заснував Перевальськ, найняв на початку минулого століття одразу двох в подальшому відомих архітекторів. Один з них - Сергій Гінгер - спроектував сам будинок. Інший - Лев Руднєв - збудував біля нього церкву. Садиба поміщика, яка пережила революцію, війну і перебудову, зараз знаходиться у занедбаному стані, але й досі зберегла свою неповторність.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 3165Диво 9
Розповідь про «Дива Луганщини» триває! І ми представляємо вам наступного кандидата село Макарів яр на Краснодонщині.

Більш відомий зараз як село Пархоменко. Крім того, що тут народився легендарний комдив, село відоме як центр гончарства. На Донбасі свого часу він був найбільшим, а всього в колишньому СРСР таких було пять. До речі, батько Олександра Пархоменка теж був гончарем. У його хаті, що є музеєм, половина експозиції присвячена саме гончарству. За переписом девятнадцятого століття, чи не у кожному дворі був свій майстер. А глеки продавали по всій лівобережній Україні, Воронезькій, Ростовській, Бєлгородській областях Росії. Та водночас за радянських часів гончарство перетворилася на справу неприбуткову. Лише зараз починає своє відродження.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 3332Диво 10
історична памятка світового значення Мергелева гряда на Перевальщині.

Розкопки її територій принесли свідчення про заселення Луганщини від пізнього енеоліту. Серед припущень, які ж народи першими ступили на ці землі це давні іранці або представники трипільської культури. Про проживання іранських племен на просторах сучасної України свідчать географічні назви. Наприклад річки Псьол, Сула, Сейм. Про давніх іранців говорять і знайдені артефакти тисячолітньої давнини рукотворні кургани, сакральні поховання та залишки посуду. Одразу після відкриття мергелева гряда опинилась в увазі засобів масової інформації. Штучні пасма із мергелю та піщанику нагадували єгипетські піраміди. А тим часом окремі знахідки з Перевальська старіше за них.
категория: «Дива Луганщини»

Просмотров: 3311Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Доверие
Доверие : Виталий Чесноков

В Лисичанске рассказали о готовности к отопител...
В Лисичанске рассказали о готовности к отопительному сезону :

Митинг профсоюзов в Северодонецке. Актуальная тема
Митинг профсоюзов в Северодонецке. Актуальная тема :

5-ый Двор - ТвоЙ КресТ
5-ый Двор - ТвоЙ КресТ :

"Лисичанскводоканал" получил новую партию труб ...
"Лисичанскводоканал" получил новую партию труб от ЮНИСЕФ :

Лисичанский горсовет просит внести изменения в ...
Лисичанский горсовет просит внести изменения в Закон "Об образовании" :

Верность в служении
Верность в служении : СТ. ПАСТОР МСИсход ВИТАЛИЙ ЧЕСНОКОВ. г. ХАРЬКОВ

Женщины за мир. Луганская область
Женщины за мир. Луганская область :