Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Детский праздник в городском Дворце культуры, Л...
Детский праздник в городском Дворце культуры, Лисичанск :

Сесія Рубіжанської міської ради
Сесія Рубіжанської міської ради :


Поиск по сайту
У Лисичанську в комунальну власність прийняли об'єкти ДП «Лисичанська ТЕЦ».

У Лисичанську в комунальну власність прийняли об'єкти ДП «Лисичанська ТЕЦ». Розглянувши звернення адміністрації ДП «Лисичанська ТЕЦ», депутати Лисичанської міської ради ухвалили рішення прийняти від підприємства в комунальну власність територіальної громади м. Лисичанська однотрансформаторних підстанцій ТП-79 (ТМ-630 кВа, 6 / 0, 4 кВ) і кабельних ліній електропередач, що забезпечують електропостачання житлових будинків № 1 та № 2 по вул. 2 вересня, № № 13, 15, 16, 17, 18 по вул. Гора Кірова. Балансоутримувачем підстанції визначено управління по здійсненню політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.
   Крім того, на баланс УЖКГ з балансу ДП «Лисичанська ТЕЦ» будуть передані 3 газопроводу. КП «Лисичанськтепломережа» візьме на баланс 4 теплотраси до житлових будинків та об'єктів соцкультпобуту і один трубопровід теплових мереж, що раніше знаходилися на балансі ДП «Лисичанська ТЕЦ».
     Відповідне рішення було прийнято вчора, 28 жовтня, на черговій сесії Лисичанської міської ради.
     Відділ внутрішньої політики міськради.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее