Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Лисичанські депутати відзвітують перед виборцями в листопаді.

   Лисичанські депутати відзвітують перед виборцями в листопаді. 28 жовтня, на сесії Лисичанської міської ради депутатами було прийнято рішення в листопаді 2011 року провести зустрічі з виборцями і відзвітувати про виконану роботу в раді, постійних комісіях, про роботу на виборчому окрузі, про прийняті радою рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради і доручень виборців.
   Інформацію про результати обговорення звітів депутати повинні будуть надати у відділ по роботі з депутатами та виконавчими органами Лисичанської міської ради до 10 грудня 2011 року.
   Графік зустрічей депутатів з виборцями буде повідомлено додатково.

Похожие новости
· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичанські депутати підтримали зверн...

<
Последнее в фотогалерее