Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
У Лисичанську активно працюють над погашенням заборгованості

У Лисичанську проводиться серйозна робота з погашення дебіторської заборгованості комунальних підприємств - комунальникам повертаються борги, які утворилися ще в 2000 році. Про це повідомив лисичанський мер Сергій Дунаєв в ході звіту про виконану роботу перед виборцями.

Так, завдяки домовленостям з Мінтопенергоугля, ЗАТ «Лисичанськвугілля» погасило 1,5 млн. грн. боргу перед КСП «Лисичанськводоканал», скоротивши тим самим свою заборгованість перед комунальним підприємством до 3,5 млн. грн. 6 грудня вугільники повинні погасити «Лисичанськводоканалу» ще 600 тис. грн.

Крім того, погашається заборгованість ЗАТ «Лисичанськвугілля» перед КП «Лисичанськтепломережа»: при початкової заборгованості 1,1 млн. грн вугільники вже погасили 500 тис. грн., А решта 600 тис. також планують погасити 6 грудня.

«Погодьтеся, зазначені цифри - це показник роботи. Виникає тільки одне питання: що заважало займатися вирішенням цих питань попереднім керівникам міста? », - Підкреслив лисичанський міський голова.

Сергій Володимирович також повідомив, що комунальному підприємству «Лисичанське тролейбусне управління» відшкодовані витрати за надані послуги по проїзду пільгової категорії населення в міському авто і електротранспорті в сумі 1 922,6 тис. грн.

Зазначимо, що в місті також проводиться робота щодо зменшення кредиторської заборгованості комунальних підприємств. Так, за інформацією, наданою міським УЖКГ:

- Підписані протоколи на погашення заборгованості з різниці в тарифах на загальну суму 36,536 млн. грн., З яких вже погашено 19,79 млн. грн., Очікують погашення 16,465 млн. грн.;

- Для списання заборгованості за природний газ, а також пені і штрафів, на КП «Лисичанськтепломережа» створена комісія, яка визначила суму заборгованості, підписаний протокол на суму 62,063 млн. грн., Який відправлено на розгляд в ДК «Газ Україна».

Крім того, підготовлено документи на погашення заборгованості з різниці в тарифах по послугах централізованого постачання питної води на суму 37,6 млн. грн. та з постачання тепла за 2011 рік на суму 25 млн. грн.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем