Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Україні пророкують аномально спекотне літо.

Україні пророкують  аномально спекотне літо. Україні пророкують  аномально спекотне літо.  Літо 2012 року може бути жарким. Такий прогноз начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда озвучив в інтерв'ю Радіо Свобода. По його словам, "літо прогнозувати не можна", тільки спробувати передбачити на основі аналізу.

"Виходячи з аналізу статистичних даних останніх 20-30 років і загальної тенденції «ходу» температури в літній період за ці десятиліття, то майже зі стовідсотковою впевненістю можна говорити про літню температуру, яка буде вище норми, тобто, за середнє багаторічне значення. Це означає, що буде достатньо велика кількість спекотних днів ", - зазначив він.

Разом з тим, фахівець підкреслив, що ця аномалія може бути різною. "Це може бути вище норми на 2-3 градуси, а може бути вище норми на 4-6. Літо однозначно буде теплим і часто спекотним, але якою буде аномалія, спрогнозувати сьогодні також ніхто не зможе", - резюмував Кульбіда.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее