Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Яким буде покарання за скоєний тяжкий злочин

Яким буде покарання за скоений тяжкий злочин   Яким буде покарання за скоєний тяжкий злочин? У п'ятницю, 10 лютого, о 8-й ранку до чергової частини Лисичанського міського відділу міліції надійшло повідомлення, що в одному з приватних приміщень, в районі Центрального ринку, в якому начебто розташований зал гральних автоматів, було знайдено труп 33-річної жінки з ознаками насильницької смерті.

   В результаті оперативно-розшукових заходів працівниками міліції було затримано двох молодих людей 19 та 21 років раніше не судимих уродженців селища Бараниківка Кремінського району. Один з них навчався та проживав у Рубіжному, другий, ніде не працюючий, у Лисичанську.

   Вони задушили жінку, яка працювала сторожем у гральному закладі, та викрали 3 тис. 200 грн.  За статтею 115 ч.2 Карного кодексу України "Здійснення навмисного вбивства з корисною метою" порушено кримінальну справу. За скоєний злочин вбивці можуть отримати строк від 10 років до довічного ув'язнення. Вони залишили сиротою однорічну дитинку."

"Лисичанск Инфо"

Похожие новости
· З 1 липня стихійний ринок "ГТВ" працю...

· "Лисичанскводоканал" буде відданий в ...

<
Последнее в фотогалерее