Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Вечір-реквієм «Живая память» відбувся у ПК ім. В.М. Сосюри

Вечір-реквієм «Живая память» відбувся у ПК ім. В.М. СосюриВечір-реквієм «Живая память» відбувся у ПК ім. В.М. Сосюри. Глибоко в людській пам’ять врізалася Афганська війна, відгомони якої ми відчуваємо й дотепер. І пам’ять ця буде жива, поки ми про це пам’ятаємо, поки ми про це говоримо і співаємо...

14 лютого у ПК ім. В.М.Сосюри відбувся вечір-реквієм «Живая память», присвячений 23 річниці виводу військ з Афганістану, за участю воїна-інтернаціоналіста Миколи Шаповалова. У заході взяли участь жителі мікрорайону Скляного заводу та учнів ЗОШ № 4.

Протягом заходу лунали вірші та розповіді про Афганську війну, демонструвались слайди «Афганістан 1979 — 1989рр.» та відеокліпи «Чорный тюлюпан» та «Мы уходим».

Крім того, у виконанні Миколи Шаповалова прозвучали відомі та авторські пісні: «Сестренка здравствуй», «Медсестра с голубыми глазами», «Ордена», «Ребята из Афгана», «Память», «Здравствуй мама», «Я хочу, чтобы был мир».

Відділ культури Лисичанської міської ради.

Похожие новости
· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее