Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
РубІжани краще всіх стріляли

РубІжани краще всіх стрілялиРубІжани краще всіх стріляли в Сєвєродонецьку, в тирі "Спартак". У Сєвєродонецькому тирі «Спартак» пройшла відкрита першість м. Сєвєродонецьк з кульової стрільби. Організатори змагань запросили до участі в змаганнях юних спортсменів сусідніх міст - Лисичанськ, Кремінна та Рубіжне. Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Рубіжанської міської ради запропонував подати на змаганнях ород команді спеціалізованої загальноосвітньої школи № 10, успішно виступала останні три роки на обласному фіналі військово-спортивної гри «Зірниця» (військовий керівник І.В.Ковтуненко).


Тренерську та методичну допомогу при підготовці юних спортсменів до змагань надав начальник стадіону «Хімік» Міського центру фізичної культури і спорту, майстер спорту СРСР з кульової стрільби Володимир Миколайович Буянов. Велику організаційну підтримку команді надала адміністрація школи (директор С.Е.Морозко).

Тренування з досвідченим наставником для хлопців не пройшли даром. Всі нагороди в особистих першостях серед хлопчиків і дівчаток завоювали Рубіжанський стрілки, не залишивши жодних шансів спортсменам з інших міст. На п'єдестал пошани піднялися рубежане: Іванова Ольга і Соловйов Родіон (обидва ІІІ місце), Прокіпчук Надія і Козлов Олексій (обидва ІІ місце). Пам'ятними медалями за І місце нагороджено Калиниченко Анна (99 очок) і Мазурець Сергій (показав абсолютний результат - 100 очок із 100). Закономірний підсумок змагань - загальнокомандне перемога ... Кубок переможця змагань «поїхав" в Рубіжне.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее