Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс".

В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс"В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс". У Сєвєродонецьку незаконно ведеться вирубка лісу в районі об'їзної дороги і гаражів МЖК "Мрія". Про це повідомляє депутат Сєвєродонецької міської ради від партії "ВО" Батьківщина "Сергій Самарський. За його словами, до місця вирубки дерев був викликаний наряд міліції." На даний момент знищення лісу припинено. ", - Говорить Сергій Самарський.

 
Як повідомив депутат, раніше міські ЗМІ повідомляли, що є рішення Сєверодонецького виконкому No.203 від 12.02.2012 року, яке дозволяє вирубку 203 сухих дерев і 3 пеньків. "За наявною інформацією цей дозвіл було видано людині, яка працює в безпосередньому підпорядкуванні у мера Сєвєродонецька В. Казакова, а контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника міського голови П. Чернишіна", - підкреслює депутат Сєвєродонецької міської ради від партії "ВО" Батьківщина " . Сергій Самарський також підкреслив, що є достовірні факти, що протягом двох днів проводилася вирубка лісу. "Все це відбувалося з мовчазної згоди Сєвєродонецької виконавчої влади та міського голови В. Казакова", - відзначає він.

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее