Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
76 тис. кв.м. доріг капітально відремонтували в Лисичанську

76 тис. кв.м. доріг капітально відремонтували в Лисичанську   76 тис. кв.м. доріг капітально відремонтували в Лисичанську за минулий рік. У 2011 році в Лисичанську на утримання доріг та тротуарів було витрачено 1 млн. 221 тис. грн. Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та ЗМІ міської ради.

   Як заявив заступник начальника міського УЖКГ Андрій Ліщук, крім змісту самого дорожнього покриття в минулому році 56 тис. грн. витрачено на дорожню розмітку, 2,3 тис. грн. на установку і утримання дорожніх знаків. «Також була проведена заміна 726 погонних метрів бордюрного каменю, - повідомив Андрій Ліщук. - Зазначу, що в минулі роки ця робота практично не велася ».
Заступник начальника УЖКГ у своїй доповіді підкреслив, що станом доріг у місті в минулому році приділялася особлива увага. «Якщо взяти цифри з капітального ремонту доріг за останні 7 років, то картинка вражаюча: з 151 тис. кв. м доріг, на яких капремонт проводився за цей період, порядку 76 тис. кв. м припадає на 2011 рік, - пояснив Андрій Ліщук. - Для порівняння: у 2005 році капітальний ремонт доріг взагалі не проводилося, в 2006 - капітально відремонтували близько 13 тис. кв. м ».

   Крім того, Андрій Ліщук відзначив, що на 14,3 тис. кв. м доріг був проведений поточний ремонт.
Лисичанск Инфо

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее