Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
До відома суб'єктів господарювання!

До відома суб'єктів господарювання!   До відома суб'єктів господарювання! 12.03.2012 р. на офіційному сайті Лисичанської міської ради - http://lis.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів» оприлюднено проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету «Порядок розміщення зовнішньої реклами, плати за тимчасове користування місцями розташування спеціальних рекламних конструкцій, порядок демонтажу, обліку та зберігання спеціальних конструкцій, встановлених в місцях, що знаходяться в комунальній власності м.Лисичанськ »та аналіз його регуляторного впливу.

    Всі пропозиції та зауваження до зазначеного документу приймаються в письмовому вигляді протягом 30 днів з моменту опублікування проекту в управлінні архітектури та містобудування Лисичанської міської ради за адресою: 93100, м.Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 30.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее