Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :

Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы
Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы :


Поиск по сайту
Експлуатація автокав’ярень.

Експлуатація автокав’яреньЕксплуатація автокав’ярень. До відома суб’єктів господарювання, населення! Автокав’ярні є потенційно небезпечними, оскільки ці автомобілі, які обладнані кавоварними апаратами, використовують балони із скрапленим газом, що може привести до травмування людей. Розташовують їх, як правило, в місцях масового перебування людей.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 р. № 1107 суб’єкти господарювання, які експлуатують автокав’ярні, повинні мати дозвіл органів Держгірпромнагляду України на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки та використання небезпечних речовин (пропан-бутан).

Працівники, що працюють в автокав’ярні зобов’язані проходити навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці. Необхідна експлуатаційна документація (паспорти) на автокав’ярні, також призначаються відповідальні особи за справний стан і безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском.

Крім того, нормативними актами не передбачено використання газових балонів в містах масового перебування людей.

З метою дотримання суб’єктами підприємницької діяльності вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, недопущення нещасних випадків, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається з проханням повідомляти про випадки експлуатації на території міста Лисичанська автомобілів, які обладнані кавоварними апаратами з використанням балонів із скрапленим газом (пропан-бутан), за телефоном 7-35-53.

Управління праці та соціального захисту населення

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее