Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
В середині квітня може зупинитися виробництво поліпропілену на Лисичанському НПЗ

В середині квітня може зупинитися виробництво поліпропілену на Лисичанському НПЗ

В середині квітня може зупинитися виробництво поліпропілену на Лисичанському НПЗРосійська ТНК-ВР в середині квітня може зупинити виробництво поліпропілену на Лисичанському НПЗ. Очікується, що зупинка триватиме один місяць.
Зупинка пов'язана з припиненням переробки нафти в середині березня на нафтопереробному комплексі та тимчасової недоступністю покупки пропан-пропіленової фракції в Росії.

За попередніми даними, зупинка триватиме трохи більше місяця, в кінці травня ЛIНІК планує відновити виробництво поліпропілену.
Справа в тому, що основний постачальник на ЛIНІК - Рязанський НПЗ в квітні планує зупинитися на тривалу профілактику.

Зазначимо, що ТНК-ВР в березні зупинив виробництво нафтопродуктів, проте установка по виробництву поліпропілену потужністю 100 тис. тонн на рік продовжила функціонувати на привізній сировині.

До речі, в разі повної зупинки НПЗ, щомісячні поставки ППФ з Росії необхідно буде збільшити з звичайних 3 тис. тонн мінімум до 5 тис. тонн, щоб виробництво поліпропілену було рентабельним.

Похожие новости
· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

· Лисичанский НПЗ прекратил выпуск бенз...

· TNK Management сконцентрировал 95% Ли...

<
Последнее в фотогалерее