Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
У Лисичанську шахраї наживалися на липовому працевлаштуванні

У Лисичанську шахраї наживалися на липовому працевлаштуванні

У Лисичанську шахраї наживалися на липовому працевлаштуванніУ Лисичанську під приводом працевлаштування шахраї оформляли на потенційних працівників кредитні картки «Приватбанку», потім знімали з них гроші, а також брали кредити на імена потерпілих.

З грудня по кінець березня до чергової частини Лисичанського міськвідділу звернулося троє мешканців міста із заявами про те, що невідомі особи шляхом обману та зловживання довірою, під приводом працевлаштування, оформляли в Харківській області на їхні імена кредитні картки «Приватбанку».

Як обіцяли шахраї, картки були необхідні для нарахування заробітної плати.
Після цього вони зникали і, користуючись вищевказаними картами, знімали грошові кошти, брали кредити в банках на імена потерпілих.

В результаті проведених оперативно-розшукових заходів, шахраї були встановлені і затримані. Ними виявилися два жителі Лисичанська циганської національності, цивільні чоловік і дружина.

В даний час за даним фактом слідчим відділом Лисичанського МВ ГУМВС порушено кримінальну справу за ч. 2 ст190 КК України, санкція якої передбачає покарання до 3 років позбавлення волі.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее