Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :

Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы
Интервью дня. Как безопасно употреблять грибы :


Поиск по сайту
Щодо недопущення випалювання рослинності та її залишків на території міста.

Щодо недопущення випалювання рослинності та її залишків на території міста. До уваги жителів міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, керівників підприємств, установ та організацій! Просимо Вас не допускати несанкціонованого випалювання сухої рослинності на території міста - це призводить до серйозних порушень екологічного стану навколишнього природного середовища і виникнення надзвичайних ситуацій.

Статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за випалювання стерні, пасовищ, луків, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою рослинністю, рослинності у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, опалого листя у парках, інших зелених насаджень, газонів у населених пунктах, іншої рослинності у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

Похожие новости
· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

<
Последнее в фотогалерее