Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Про погашення заборгованості із заробітної плати

    Про погашення заборгованості із заробітної плати. За період з початку 2012 року заборгованість із виплати заробітної плати в м. Лисичанську зменшилась на 1081,7 тис грн і 1 квітня 2012 року становила 10361,5 тис грн. Зокрема, у березні поточного року загальний борг скорочено на 45 тис грн.

    У структурі боргів по місту найбільш вагомою є заборгованість підприємств щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом — 80,4% (8327,3 тис грн), значно менше — 18,2% (1892,0 тис грн) невиплаченої зарплати на економічно активних підприємствах і решта — 1,4% (142,2 тис грн) припадає на економічно неактивні боржники.

   Скорочення заборгованості в березні місяці спостерігається як в категорії економічно активних підприємств-боржників (на 92,9 тис грн) так і підприємств, які призупинили діяльність у 2011 і попередніх роках (на 13,7 тис грн).

    При цьому заборгованість підприємств-банкрутів збільшилась на 61,6 тис грн (за рахунок зростання суми боргу перед працівниками Привільського заводу «Електроприлад»).

    Серед підприємств, які допустили збільшення «зарплатних» боргів у березні ц.р. є КС «Надія» (на 9,4 тис грн), ЛФ «Технотканина» (на 53,0 тис грн). Станом на 01.04.2012р. поповнило перелік боржників ДП «Лисичанська ТЕЦ».

   Всього з початку року заборгованість з виплати заробітної плати по економічно активних підприємствах зменшено майже на 40% або 1246,9 тис грн.

   З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України, розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації від 16.03.2012 року передбачено вжити заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах всіх форм власності не менш ніж на п’ять відсотків щомісячно.

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

Похожие новости
· У Лисичанську активно працюють над по...

· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее