Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
У порушників ПДР в Україні будуть відбирати авто

   Для порушників ПДР на залізничних переїздах з липня майже втричі збільшили штрафи - якщо раніше мінімальний був 340 грн., то зараз доведеться викласти мінімум 850 грн.
"Також є такі санкції, як адмінарешт і вилучення транспорту, - розповів глава прес-служби Управління ДАІ України Олександр Зубенко. - Такі жорсткі заходи застосовуватимуться до порушників-перевізникам, які піддають небезпеки пасажирів або ж рухаються з небезпечними вантажами. Адже за статистикою практично кожне ДТП на залізничному переїзді тягне за собою тяжкі наслідки".максимальний новий штраф - 1190 грн., за повторне порушення - 2040 грн.

   Нагадаємо, законопроект, що збільшує штрафи був зареєстрований після найбільшою за час незалежності аварії на переїзді в Марганці Дніпропетровській області - тоді від зіткнення маршрутки з поїздом загинули 45 людей.
   Водії ж говорять, що якщо вже і піднімають штрафи, то нехай облаштують і переїзди.
"Є такі, де довго чекаєш, коли сигнали перестануть блимати, хоча поїзд вже давно минув", - говорить водій з Дніпропетровська Андрій.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее