Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
З вересня пологовий будинок Лисичанська переїде в дитячу міську лікарню

З 1 вересня пологове відділення протягом місяця буде розташовуватися на резервних площах відділення патології новонароджених лисичанського дитячого лікарняного містечка.

«На час планового ремонту, який проводиться в Лисичанському пологовому відділенні два рази на рік, пологовий будинок буде знаходитися на базі відділення патології новонароджених (ОПН) дитячого лікарняного містечка», - про це розповів головний лікар дитячої міської лікарні Лисичанська Володимир Валуйський.

Таке рішення в цьому році було прийнято управлінням охорони здоров'я лисичанського міської ради. Необхідний ремонт резервних площ ОПН дитячої лікарні вже виконано і на даний момент приміщення повністю готове до розміщення пологового відділення.

Нагадаємо, що раніше на час планового припинення роботи пологового будинку лисичанські породіллі були змушені їхати в пологові відділення Сєверодонецька, Рубіжне, Первомайська і інших міст.
Час Пик

Похожие новости
· У Лисичанську в комунальну власність ...

· 29 вересня-чергова сесія міської ради

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее