Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
ДАІ заборонили писати протоколи для статистики

Керівництво Державної автомобільної інспекції продовжує працювати на створення позитивного іміджу свого відомства. Виданий недавно наказ № 524 заборонив оцінювати роботу загонів ДПС за кількістю складених ними протоколів про адмінпорушення.

Тепер головною оцінкою ефективності роботи ДАІ буде рівень безпеки руху та порядку на тій ділянці патрулювання, який закріплений за конкретним загоном ДПС. Сюди входить кількість сталися ДТП, скарг або подяк громадян та інші фактори.

Як ми вже повідомляли раніше, при зверненні до учасника дорожнього руху інспектор зобов'язаний привітати водія, чітко відрекомендуватися, назвавши свою посаду і підрозділ, звання, прізвище, повідомити суть звернення і пред'явити своє посвідчення на вимогу водія.

Також змінена інструкція забороняє даішникам звертатися до учасників руху на «ти», погрожувати або використовувати образливі жести, спілкуватися зарозуміло, грубити, неввічливо викладати зауваження, говорити образливі вирази та репліки, пред'являти неправомірні і незаслужені звинувачення.
Лисичанск Инфо

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

<
Последнее в фотогалерее