Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Про звернення громадян

З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, вирішення проблемних питань, які виникають у платників податків, у Державній податковій інспекції у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 347 (1 поверх) діє приймальня громадян, де згідно з затвердженим графіком в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Лисичанську з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби.

Увага! Попередній запис на особистий прийом до начальника ДПІ у м. Лисичанську, його заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється в робочі дні у кабінеті 10 (2 поверх), або за телефоном: 7-02-66: понеділок — четвер: з 9.00 до 18.00; п’ятниця: з 9.00 до 16.45.

Державній податковій інспекції у м. Лисичанську

Похожие новости
· Лисичанські депутати підтримали зверн...

· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее