Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

Вирішення питання ліквідації заборгованості із заробітної плати є одним із приорітетних і знаходиться на постійному контролі Лисичанської міської ради.

Аналіз розрахунків з виплати заборгованості із заробітної плати та дані щомісячного моніторингу свідчать, що протягом січня-серпня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста зменшилась на 2693,3 тис. грн. або 23,5% і на 01.09.2012р. становила 8749,9 тис. грн.

У порівнянні з попереднім місяцем обсяг заборгованості зменшився на 922,2 тис. грн. або 9,5%.

Зменшення «зарплатних» боргів відбулося в категорії економічно активних підприємств (на 139,6 тис. грн.) та підприємств-банкрутів (на 782,6 тис. грн.). По підприємствах, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у попередні роки (економічно неактивні), суму боргу з оплати праці залишилась на рівні даних попереднього місяця. Так, заборгованість заробленого працівникам економічно активних підприємств становила 2046,9 тис. грн., підприємств-банкрутів — 6603,8 тис. грн., економічно неактивних підприємств — 99,2 тис. грн.

Значне скорочення заборгованості із заробітної плати в серпні місяці забезпечено на ВАТ «Лисичанський завод ГТВ» (на суму 1000,0 тис. грн.), що перебуває в процедурі ліквідації.

По підприємствах комунальної форми власності протягом серпня виплачено 205,2 тис. грн., що становить 35,5% від суми боргу на 01.08.2012р. Всього з початку року заборгованість в комунальній сфері зменшилась на 1375,3 тис. грн. або 78,7%.

Збільшення заборгованості порівняно з даними попереднього місяця відбулося на ДП «Лисичанська ТЕЦ» (на 93,0 тис. грн.).

Найбільші борги із виплати заробітної плати мають підприємства ПрАТ «Лисичанськспецбуд» (1073,0 тис. грн.), Привільський завод «Електроприлад» (1727,4 тис. грн.), ВАТ «Лисичанський завод ГТВ» (4346,0 тис. грн.).

Начальник УПСЗН О.А. Єздакова
 источник

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее