Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Созвездие Святогорья»

14 жовтня 2012 року у м. Святогорськ Донецької області відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Созвездие Святогорья», у якому взяли участь колективи та солісти Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

За підсумками фестивалю-конкурсу у номінації інструментальне виконання у віковій категорії 12-14 років I місце посіла Аліна Гриценко (викладач Духновська О.Г., концертмейстер Матушкіна В.О.), III місце посів зразковий дитячий інструментальний ансамбль «Скерцо» (керівник Сидоренко В.В.). У віковій категорії профі інструментальний дует «Русь» у складі Валерія Сидоренко, Олександра Могільнікова та тріо викладачів «Рапсодія» у складі Валерія Сидоренко, Маргарити Погрібної та Олени Духновської поділили ІІ місце.

Фестиваль проводиться з метою виявлення і підтримки нових молодих талантів за підтримки всеукраїнської асоціації талановитих дітей та молоді «Звездный путь». Участь у заході беруть художні колективи та солісти хореографічних, вокальних, хорових, інструментальних, джазових, циркових, театральних жанрів з України, Росії, Білорусії та інших країн.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее