Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Наталя Костікова стала переможницею у VI Міжнародному фестивалі «Музичний світ»

З 9 по 11 листопада у м. Дніпропетровську відбувся VI Міжнародний фестиваль «Музичний світ» («Music Land»), на якому виступили танцювальні та музичні колективи з різних міст України, Росії, Білорусії, Китаю, Молдови, Об’єднаннях Арабських Еміратів та ін. Дружні колективи — учасники фестивалю складалися з дітей та дорослих віком  від 3 до 25 років.

В фестивалі приймали участь учні музичного відділення Новодружеської дитячої школи мистецтв Дар’я Ластовецька  та Наталя Костікова  (викладач Ольга Анікіна) в номінації «Естрадний вокал».

За підсумками фестивалю Наталя Костікова стала переможницею у віковій категорії від 13 до 16 років, а Дар’я Ластовецька посіла II місце у категорії від 10 до 12 років.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

<
Последнее в фотогалерее