Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

   16 листопада 2012 року у м. Луганську відбулося нагородження переможців регіонального етапу IX Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», яка проходила з квітня по жовтень. Виставка-конкурс була організована Держспоживстандартом України.

   У виставці-конкурсі приймали участь діти трьох вікових категорій (5-8, 9-12, 13-17 років) у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Визначальними критеріями оцінки дитячих малюнків були актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, творчий підхід.

   За результатами регіонального етапу ІХ Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» учень Новодружеської дитячої школи мистецтв Толпєко Владислав був нагороджений грамотою Держспоживстандарту України за художню роботу «Найсмачніша наша гарбузова каша», в віковій категорії 9-12 років, в номінації «Я пізнаю якісну продукцію» та у якості подарунка отримав футбольний м’яч. Учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дахно Ольга за роботу «Весела ферма — смакуй с задоволенням» у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» та Макарова Ірина за роботу «Хай буде квітуча рідна Країна, хай буде заможна кожна Родина» у віковій категорії 9-12 років нагороджені грамотами. Кіянов Олександр в віковій категорії 13 — 17 років за номінацією «Кращій плакат на споживчу тематику». Лазарева Світлана в віковій категорії 13 — 17 років за номінацією «Кращій плакат на споживчу тематику» отримали грамоти.

   Викладачі відділення образотворчого мистецтва Зубкова Євгенія Миколаївна, Кравцова Тетяна Миколаївна та Горбачик Анжеліка Василівна були нагороджені подякою за професійність і натхнення у підготовці та вихованні переможців і призерів на регіональному рівні.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее