Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Підведені підсумки обласної виставки - конкурсу новорічних прикрас «Зимові фантазії» у рамках акції «Єднання дитячих сердець»

   Згідно з планом роботи управління освіти і науки Луганської обласної держадміністрації на базі Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді протягом грудня 2012р. проводилась обласна виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії».

   У виставці-конкурсі взяли участь 522 учні шкіл та позашкільних навчальних закладів, які представили 514робіт: новорічні прикраси, карнавальні маски, костюми та композиції. Роботи виконані з паперу, бісеру, тканини, ниток, хутра, глини, тіста, пластиліну, дерева, соломи, лози, ялинкових гілок, одноразового пластикового посуду та інших матеріалів у різноманітних техніках (пап’є-маше, паперопластика, квілінг, орігамі, торцювання, аплікація, втинання, вишивка, флористика, плетіння з бісеру, ліплення тощо).

   Новорічні прикраси, які були представлені у широкому аспекті, відображали творчі думки, емоційність образу та фантазії їх авторів, підкреслюючи зовнішнім виглядом доброту і життєрадісність дітей.

   Велику кількість призових місць зайняли школярі та вихованці позашкільних закладів Лисичанська, у черговий раз продемонструвавши високий рівень художньої майстерності та яскраву фантазію.

   Перелік переможців дивитись за наступним посиланням Лисичанський центр науково-технічної творчості
   Информация Лисичанского горсовета

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее